XIV Ogólnop. 22-24.04.2016

XIV Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację "Do Źródeł Nilu"
 
22-24 kwietnia 2016 r.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
PROTOKÓŁ (*.pdf)
 
 
MAPKI:
 
TP1, TP2, TP3,
 
TT1, TT2, TT3,
 
TU1, TU2, TU3,
 
Bieg na Orientację, Trasa rodzinna.
 
 
---------------------------------------------------------------------- 
 
 
WYNIKI:
 
 
Wyniki ogólne kategorii TD,TM,TJ,TS (*.pdf)
 
Pozostałe wyniki (*.pdf)
 
Wyniki ogólne (*.xls)
 
 
Wyniki szczegółowe: TD, TM, TJ, TS (*.xls)
 
 
 Linki do galerii: KT Przygoda
 
 
----------------------------------------------------------------------
 
 Pobierz --> REGULAMIN  

Formularz zgłoszeniowy
 
----------------------------------------------------------------------
 

 Komunikat techniczny nr 1

Ramowy Program Mistrzostw

22 kwietnia (piątek):

17:00 - otwarcie bazy, działalność sekretariatu
ok. 19:00 Turystyczna Impreza na Orientację (można ją przejść w dowolnym terminie)

23 kwietnia (sobota):

7:00-8:00 (sobota) - praca sekretariatu, meldowanie zespołów startujących
8:00 oficjalne otwarcie Mistrzostw
9:00 - pierwszy kurs autobusu (trasa TU i część trasy TT)
9:10 - szkolenie kategorii TD
9:50 - drugi kurs autobusu (pozostali z trasy TT i trasa TP)
11:30- trzeci kurs autobusu (trasa TR)
ok. 11:30 pierwsze zespoły na starcie 2 etapu (drożdżówka i herbata)
ok. 14:30 pierwsze zespoły zespoły na mecie 2 etapu (kiełbaska, chleb, herbata)
ok. 15:00 odjazdy autobusów
ok. 15:30 przyjazdy dwóch autobusów z trasy
ok. 16:15 przyjazd ostatniego autobusu z trasy
17:00 bieg na orientację
18:00 obiad
18:45 InOPuzzle
19:45 wyjazd autobusem na trasę TU
20:00 wyjazd autobusem na trasę TT (część grupy)
20:20 wyjazd autobusem na trasę TT (pozostała część grupy)
20:30 start trasy TP
ok. 21:45 koniec trasy TP (bigos, herbata)
ok. 22:00 pierwsze zespoły z trasy TU i TT w bazie (bigos, herbata)
ok. 23:30 ostatnie zespoły z trasy TU i TT w bazie (bigos, herbata)

24 kwietnia (niedziela):

6:00 - 6:30 przyjmowanie ewentualnych reklamacji
7:30 wywieszenie ostatecznych wyników
8:00 uroczyste zakończenie Mistrzostw oraz rozdanie dyplomów i nagród (dla obecnych na zakończeniu)
10:00 ostateczne zamknięcie bazy

 

 

Lista zgłoszeń  --  (Ostatnia aktualizacja 22.04.2016) 

L.p.  |  Nazwisko i imię  |  Klub  |  Miejscowość  |  nr druż
 
 
Trasa TU
 
Kategoria TS
 
  1. Muszyński Wojciech - Salamandra - Kolbuszowa - 1
  2. Mazurek Dariusz - Stowarzysze - Warszawa - 2
  3. Motylski Łukasz - - Krzątka - 3
  4. Kusiak Andrzej - Przygoda - Nowa Sarzyna - 3
  5. Góraj Mariusz - Skróty - Radom - 4
  6. Chruślak Robert - Skróty - Radom - 4
  7. Grześkiewicz Michał -  - Nowa Sarzyna - 5
  8. Marek Mirosław - InO.Maniak - Nowa Dęba - 6
  9. Rybski Andrzej - SKKT - Ustrzyki Dolne - 7
  10. Łach Grzegorz -  - Nowa Sarzyna - 7
  11. Jamroz Paweł - - Lublin - 8
  12. Frynas Sławomir -  - Lublin - 8
  13. Klimasz Józef - Szarotki Rzeszów - 9
  14. Klimasz Małgorzata - Szarotki Rzeszów - 9
  15. Maliborska Katarzyna - Salamandra - 10

 

Kategoria TJ

  1. Michna Mateusz -  - Nowa Sarzyna - 1
  2. Kubasiewicz Patrycja - InOwcy - Łętownia - 2
  3. Kłos Kamil - InOwcy - Łętownia - 2
  4. Kuraś Michał - InOwcy - Łętownia -3
  5. Szewczyk Marcin - InOwcy - Łętownia -3

 

 Trasa TT 

Kategoria TM
 
  1. Klocek Anna - InOwcy - Łętownia - 1
  2. Szewczyk Wojciech - InOwcy - Łętownia - 1
  3. Łyko Mateusz - InOwcy - Łętownia - 2
  4. Flis Łukasz - InOwcy - Łętownia - 2
  5. Kubasiewicz Alicja - InOwcy - Łętownia - 3
  6. Baraniak Kamil - InOwcy - Łętownia - 3
  7. Kolano Aleksandra - InOwcy - Łętownia - 4
  8. Kułacz Patrycja - InOwcy - Łętownia - 4
  9. Łyko Dominik - InOwcy - Łętownia - 5
  10. x1 y1 - InOwcy - Łętownia - 5
  11. Szewczyk Kacper - InOwcy - Łętownia - 6
  12. Kostyra Kacper - InOwcy - Łętownia - 6
  13. Cioć Natalia - SKKT - Ustrzyki Dolne - 7
  14. Miszczak Kinga - SKKT - Ustrzyki Dolne - 7
  15. Wróblewska Weronika - SKKT - Ustrzyki Dolne - 7
  16. Potaczała Karol - Przygoda - Nowa Sarzyna - 8
  17. Herdyna Filip - Przygoda - Nowa Sarzyna - 8
  18. Wójcik Michał - Przygoda Nowa Sarzyna - 9
  19. Tudryn Dominik - Przygoda Nowa Sarzyna - 9
  20. Kulec Gabriela - Przygoda - Nowa Sarzyna - 10
  21. Czechowicz Maciej - Przygoda - Nowa Sarzyna -10
  22. Gilarska Aleksandra - Przygoda - Nowa Sarzyna -11
  23. Paszek Patrycja - Przygoda - Nowa Sarzyna -11
  24. Domański Jakub - Przygoda - Nowa Sarzyna -12
  25. Rogulski Jakub - Przygoda - Nowa Sarzyna -12
  26. Cebula Gabriel - Przygoda - Nowa Sarzyna -13
  27. Bigas Damian - Przygoda - Nowa Sarzyna -13
  28. Podkowa Natalia - PKGim  - Tarnobrzeg -14
  29. Rybacka Agnieszka - PKGim - Tarnobrzeg -14
  30. Meliani Amir - PKGim - Tarnobrzeg -15
  31. Podkowa Kamil - PKGim - Tarnobrzeg -15
  32. Pawlica Michał - PKGim  - Tarnobrzeg -16
  33. Kargól Maksymilian - PKGim - Tarnobrzeg -16
  34. Turoczy Mateusz - PKGim - Tarnobrzeg -17
  35. Kata Marcin - PKGim - Tarnobrzeg -17
  36. Rozkosz Magdalena - PKGim - Tarnobrzeg -18
  37. Malec Agnieszka - PKGim - Tarnobrzeg -18
  38. Błędniak Benedykt - Gim2 - Kolbuszowa - 19
  39. Gotkowski Paweł - Gim2 - Kolbuszowa - 19
  40. Dobek Marcelina - Gim2 - Kolbuszowa -20
  41. Matusik Wiktoria - Gim2 - Kolbuszowa -20
  42. Kassa Krzysztof - Gim2 - Kolbuszowa -21
  43. Mytych Eryk - Gim2 - Kolbuszowa -21
  44. Haptaś Jakub - Gim2 - Kolbuszowa -22
  45. Blicharz Mikołaj - Gim2 - Kolbuszowa - 22
  46. Sondej Jakub - - Będziemyśl - 23
  47. Owsiany Jan - - Bedziemyśl -23
  48. Kurcaba Bartłomiej - Gim - Wola Zarczcka -24
  49. Zygmunt Mikołaj - Gim - Wola Zarczycka - 24

 

Trasa TP

Kategoria TD

  1. Pacyna Emilia - SP2 - Kolbuszowa - 1
  2. Cudecka Dorota - SP2 - Kolbuszowa - 1
  3. Pastuła Dawid - SP2 - Kolbuszowa -2
  4. Książek Błażej - SP2 - Kolbuszowa -2
  5. Pieprzycki Jan - SP2 - Kolbuszowa -3
  6. Margańska Aleksandra - SP2 - Kolbuszowa -4
  7. Urban Aleksandra - SP2 - Kolbuszowa -4
  8. Puzio Karolina - SP2 - Kolbuszowa - 5
  9. Niezgoda Emilia - SP2 - Kolbuszowa - 5
  10. Cichocka Sandra - SP2 - Kolbuszowa - 5
  11. Poshtar Ksenia - SP2 - Kolbuszowa - 6
  12. Scorrano Claudia - SP2 - Kolbuszowa -6
  13. Kosiorowski Paweł - SP2 - Kolbuszowa - 7
  14. Marut Tomasz - SP2 - Kolbuszowa - 7
  15. Gużda Roksana - SP2 - Kolbuszowa - 7

 

Trasa TR (rodzinna)

  1. Przybyło Maciej - 1 (dojazd własny)
  2. Przybyło Bartłomiej -1
  3. Przybyło Maksymilian - 1
  4. Chmiel Jarosław - 1 (dojazd własny)
  5. Chmiel Alan - 1
  6. Batory Natalia -2 (dojazd własny)
  7. Batory Marcin - 2 (dojazd własny)
  8. Batory Franciszek -2
  9. Rogowicz Marcin - 3 (dojazd autokarem)
  10. Rogowicz Tymoteusz - 3
  11. Bebło Patrycja - 4 (dojazd autokarem)
  12. Bebło Piotr - 4 (dojazd autokarem)
  13. Bebło Amelia - 4
  14. Bebło Antonina - 4
  15. Barański Artur - 5 (dojazd autokarem)
  16. Barański Michał - 5
  17. Skrzypek Dawid -6 (dojazd własny)
  18. Skrzypek Laura -6
  19. Stępień Wiktoria -7
  20. Stępień Gabriela -7
  21. Szymański Łukasz - 8 (dojazd własny)
  22. Szymańska Katarzyna - 8 (dojazd własny)
  23. Szymańska Konstancja - 8
  24. Szymański Krzysztof - 8
  25. Marut Anna - 9 (dojazd własny)
  26. Marut Natalia - 9
  27. Marut Aleksandra -9
  28. Serafin-Kochanowicz Małgorzata -10 (dojazd własny)
  29. Kochanowicz Nina - 10
  30. Tabisz Dariusz - 11 (dojazd własny)
  31. Tabisz Aleksander - 11
  32. Jamróz Daniel - 12 (dojazd autokarem)
  33. Jamróz Franciszek - 12
  34. Jemioło Anna - 13 (dojazd własny)
  35. Jemioło Marcin - 13 (dojazd własny)
  36. Jemioło Kacper - 13
  37. Jemioło Bartłomiej - 13
  38. Czech Joanna - 14 (dojazd własny)
  39. Czech Katarzyna - 14
  40. Czech Aleksandra - 14
  41. Machowska Urszula - 15 (dojazd autokarem)
  42. Machowska Karolina -15