XIII Ogólnop. 10-12.04.2015

Ogólnopolskie XIII Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację
10-12 kwietnia 2015
 
---
Ogólnopolskie XIII Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację "Do Źródeł Nilu" oficjalnie uważamy za zamknięte!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i gratulujemy zwycięzcom! 

 

PROTOKÓŁ (*.pdf)

Mapki:
TP1, TP2, TP3, TP4,
TT1, TT2, TT3, TT4,
TU1, TU2, TU3, TU4 

WYNIKI:

Wyniki ogólne: (*.pdf)

Wyniki szczegółowe: TD, TM, TJ, TS  (*.xls)

 
Linki do:
galerii: KKT SalamandraKT Przygoda 
filmu: KT Przygoda
relacji z trasy TU (Renata i Tomasz Łascy): część 1, część 2, część 3
 
 
 
 
 
 
 
--------------------------- 

Pobierz -->  REGULAMIN    |     FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
 
 ---------------------------

Komunikat techniczny nr 3 (9 IV 2015r)

Noc niespodzianek (11/12 IV) to noc gier planszowych i wieczór filmów turystycznych.
Zapraszamy do przywiezienia ze sobą swoich ulubionych gier planszowych oraz innych nie wymagających prądu wraz z instrukcją. Narazie mamy zgłoszone gry: "Wielka podróż po Polsce", "Dooble", "Kolejka", "Mascarada, "Story cubes"

Komunikat techniczny nr 2 (31 III 2015r)

 Chcesz wystartować w 4 etapach? z noclegiem, posiłkami? na trasie dla niezaawansowanych TT?  Jeden z członków zespołu jest starszy niż kategoria wiekowa TM (gimnazjaliści)? Nie czujesz się na siłach, aby wystartować w swojej kategorii wiekowej?

 Zapraszamy do kategorii TT. Nazwaliśmy tę kategorię tak jak nazwa trasy. W tej kategorii nie przewidujemy specjalnych nagród.
Wpisowe liczymy następująco: 4 etapy x 5 zł (jak w kategorii TF) + ilość osób x 15 zł za pozostałe świadczenia (posiłki, nocleg, dojazd na etapy).  Punktów do książeczki InO nieco mniej (3 punkty za imprezę ogólnopolską za każdy etap) oraz brak punktów do klasyfikacji Pucharu Polski Młodzieży.

Podobne rozwiązanie proponujemy w kategorii TP.

Zapraszamy...

 ---------------------------

Komunikat techniczny nr 1 (30 III 2015r)

 

W sobotę 11 kwietnia 2015r. można będzie wystartować w kategorii rodzinnej (TF) na trasach TP .

Miejsce startu i mety: Ostrowy Baranowskie - plac przy Szkole Podstawowej.

Warunki uczestnictwa:

wpisowe 5 zł od rodziny (2-5 osób) za 1 etap płatne na starcie.

Nie zapewniamy świadczeń, dojazd i powrót we własnym zakresie.

Mile widziane zgłoszenie e-mailem na adres:  salamandra.kolbuszowa@gmail.com do czwartku 9 IV 2015r.

 

 

---------------------------

Lista zgłoszeń  --  (Ostatnia aktualizacja 3.04.2015  godz. 23:00) 

L.p.  |  Nazwisko i imię  |  Klub  |  Miejscowość  |  wpisowe (TAK/NIE) | nr drużyny

Trasa TU (dla średniozaawansowanych)

Kategoria TS

  1. Kusiak Andrzej, Przygoda, Nowa Sarzyna, tak, 501
  2. Motylski Łukasz,  , Krzątka, tak, 501
  3. Łaska Renata, KInO Stowarzysze, Zielonka, tak, 502
  4. Łaski Tomasz, KInO Stowarzysze, Zielonka, tak, 502
  5. Jamroz Paweł, , Lublin, tak, 503
  6. Grześkiewicz Michał, Przygoda, Nowa Sarzyna, tak, 504
  7. Pawlica Łukasz, Przygoda, Nowa Sarzyna, tak, 504
  8. Żuraw Michał, Przygoda, Nowa Sarzyna, tak, 505
  9. Brzozowski Jerzy, , Rzeszów, tak, 506
  10. Rozwadowski Paweł, , Brwinów, tak, 507
  11. Chruślak Robert, Skróty, Radom, nie, 508
  12. Góraj Mariusz, Skróty, Radom, tak, 508
  13. Chmiel Iga, Guzik Bezpieczeństwa, Nowa Sarzyna, nie, 509
  14. Superson Łukasz, Guzik Bezpieczeństwa, Nowa Sarzyna, nie, 510
  15. Łach Grzegorz, SKKT, Nowa Sarzyna, nie, 514
  16. Rybski Andrzej, SKKt, Ustrzyki Dolne, nie, 514
 
 

 Kategoria TJ

  1. Nietrzeba Anita, Przygoda, Nowa Sarzyna, tak,401
  2. Chmiel Gabriela, Guzik Bezpieczeństwa, Nowa Sarzyna, nie, 402
  3. Michna Mateusz, Guzik Bezpieczeństwa, Nowa Sarzyna, nie, 403
  4. Szwedo Karolina, Guzik Bezpieczeństwa, Nowa Sarzyna, nie,404
  5. Buczkowska Ewelina, Guzik Bezpieczeństwa, Nowa Sarzyna, nie, 404
  6. Dec Klaudia, Guzik Bezpieczeństwa, Nowa Sarzyna, nie, 405
  7. Jędrzejec Sabina, Guzik Bezpieczeństwa, Nowa Sarzyna, nie, 405
  8. Paszek Karolina, Guzik Bezpieczeństwa, Nowa Sarzyna, nie, 406
  9. Steciuk Adam, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 407
  10. Góral Anna, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 407
  11. Kułacz Kamil, InOwcy, Łętownia, nie, 408
  12. Kłos Kamil, InOwcy, Łętownia, nie, 408

 

Trasa TT (dla niezaawansowanych)

Kategoria TM

  1. Magryś Joanna, Gim2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 301
  2. Warzocha Weronika, Gim2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 301
  3. Augustyn Kinga, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 303
  4. Sajdłowska Weronika, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 303
  5. Panek Mateusz, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 304
  6. Gilarska Aleksandra, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 304
  7. Jandzińska Kamila, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 305
  8. Czubat Paulina, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 305
  9. Paszek Monika, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 306
  10. Siuzdak Kamil, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 306
  11. Mach Katarzyna, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 307
  12. Kozyra Andżelika, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 307
  13. Wiatr Patryk, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 308
  14. Rączka Ernest, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 308
  15. Bystrzyńska Ewa, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 309
  16. Czerwonka Malwina, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 309
  17. Kozyra Kamil, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 310
  18. Tudryn Maciej, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 310
  19. Kotwica Karolina, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 311
  20. Zastawna Julia, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 311
  21. Szczuka Anna, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 312
  22. Paszek Patrycja, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 312
  23. Łyko Mateusz, InOwcy, Łętownia, nie, 313
  24. Flis Łukasz, InOwcy, Łętownia, nie, 313
  25. Klocek Anna, InOwcy, Łętownia, nie, 314
  26. Klocek Klaudia, InOwcy, Łętownia, nie, 314
  27. Kostyra Kacper, InOwcy, Łętownia, nie, 315
  28. Szewczyk Kacper, InOwcy, Łętownia, nie, 315
  29. Kubasiewicz Patrycja, InOwcy, Łętownia, nie, 316
  30. Kolano Natalia, InOwcy, Łętownia, nie, 316
  31. Jędrek Michał, InOwcy, Łętownia, nie, 317
  32. Rząsa Artur, InOwcy, Łętownia, nie, 317
  33. Szuba Sławomir, InOwcy, Łętownia, nie, 318
  34. Kozyra Tomasz, InOwcy, Wola Zarczycka, nie, 318
  35. Domański Jakub, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 319
  36. Tudryn Dominik, Przygoda, Nowa Sarzyna, nie, 319
  37. Kunasz Remigiusz, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 320
  38. Miszczak Kinga, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 320
  39. Gzowski Jan, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 321
  40. Pereślucha Jakub, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 321
  41. Frankowska Aleksandra, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 322
  42. Polityńska Kinga, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 322
  43. Wachta Kamil, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 323
  44. Wronowska Dagmara, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 323
  45. Harsche Katarzyna, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 324
  46. Staniszewski Maciej, SKKT, Ustrzyki Dolne, nie, 324

 

Trasa TP (dla początkujących)

Kategoria TD

  1. Draus Aleksandra, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 101
  2. Pacyna Emilia, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 101
  3. Cudecka Dorota, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 102
  4. Tokarz Mateusz, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 102
  5. Marut Tomasz, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 103
  6. Zawada Kacper, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 103
  7. Guźda Roksana, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 104
  8. Białek Martyna, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 104
  9. Faryniarz Wiktoria, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 105
  10. Czyżewska Wiktoria, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 105
  11. Marut Aleksandra, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 106
  12. Wojdyło Oliwia, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 107
  13. Kiwak Wiktor, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 107
  14. Klimontowicz Maks, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 108
  15. Wilk Hubert, , SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 108
  16. Haptaś Jakub, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 109
  17. Pieprzycki Jan, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, tak, 109
  18. Blicharz Mikołaj, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 110
  19. Szydło Karol, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 110
  20. Rodzeń Gabriela, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 111
  21. Jamróz Karolina, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 111
  22. Zuba Karolina, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 112
  23. Plis Martyna, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 112
  24. Kosiorowski Dawid, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 113
  25. Kukla Jakub, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 113
  26. Bogacz Alexandre, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 114
  27. Romerowicz Bartosz, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 114
  28. Nowakowski Konrad, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 115
  29. Goc Marcel, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 116
  30. Starzec Dawid, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 116
  31. Wit Kamila, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 117
  32. Sitarz Amelia, SP2 Kolbuszowa, Kolbuszowa, nie, 117