XII Ogólnop. 11-13.04.2014

Ogólnopolskie XII Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację
11-13 kwietnia 2014
 

 ------------------------------------
Ogólnopolskie XII Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację "Do Źródeł Nilu" oficjalnie uważamy za zamknięte!
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i gratulujemy zwycięzcom!

Linki do galerii: KKT Salamandra, KT Przygoda, film

WYNIKI:

Wyniki ogólne: (*.xls), (*.pdf)

Wyniki szczegółowe: TD (*.xls), TM(*.xls), TJ(*.xls), TS(*.xls)

MAPY:

TD2/TF1, TD3/TF2, TM1, TM2, TM3, TM4,

TJ1, TJ2, TJ3, TJ4, TS1, TS2, TS3, TS4

 

Pobierz -->  REGULAMIN  |  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 
-------------------------------------
 

KOMUNIKAT TECHNICZNY

Podczas zawodów będzie działał Referat Weryfikacyjny OInO nr 441 - będzie można zweryfikować odznakę InO do stopnia małej złotej.
---


---------------------------

Lista zgłoszeń  --  (Ostatnia aktualizacja 11.04.2014  godz. 10:00) 

L.p.  |  Nazwisko i imię  |  Klub  |  Miejscowość  |  wpisowe (TAK/NIE)

Kategoria TF
 
  1. Czyż Aleksander, Czyż Aleksandra, Czyż Andrzej - Wolica Piaskowa - TAK
  2. Kubiś Tomasz, Kubiś Szymon - Nowa Dęba - TAK
 
 Kategoria TD
 
  1. Sitarz Amelia  - Salamandra Kolbuszowa - Werynia - TAK
  2. Draus Aleksandra - Salamandra Kolbuszowa - Świerczów - Tak
  3. Pacyna Emilia - Salamandra Kolbuszowa - Nowa Wieś - Tak
  4. Cudecka Dorota - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa -Tak
  5. Wit Kamila - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  6. Kiwak Wiktor - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  7. Goc Marcel - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  8. Zygmunt Krystian - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  9. Klimontowicz Maks - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa Górna - Tak
  10. Brózda Emilia - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - NIE
  11. Wojdyło Oliwia - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  12. Rodzeń Gabriela - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa Górna -Tak
  13. Jamróz Karolina - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  14. Zuba Karolina - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  15. Mierzejewska Alicja - Salamandra Kolbuszowa - Werynia - Tak
  16. Blicharz Mikołaj - Salamandra Kolbuszowa - Świerczów - Tak
  17. Haptaś Jakub - Salamandra Kolbuszowa - Nowa Wieś - Tak
  18. Posłuszny Roberto - Salamandra Kolbuszowa Kolbuszowa - TAK
  19. Jezuit Mikołaj - Salamandra Kolbuszowa - Nowa Wieś - NIE
  20. Guźda Magdalena - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  21. Kolasa Julia - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - TAK
  22. Warzocha Weronika - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Nie
  23. Nowakowski Konrad - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  24. Wilk Hubert - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - NIE
  25. Bogacz Alexandre- Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  26. Romerowicz Bartosz - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - Tak
  27. Pieprzycki Jan - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa Dolna - Tak
 
 
 
 Kategoria TM
 
  1. Bystrzyńska Ewa - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  2. Czerwonka Malwina - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  3. Kozyra Kamil - Przygoda Nowa Sarzyna - Jelna -
  4. Tudryn Maciej - Przygoda Nowa Sarzyna - Jelna -
  5. Marczak Monika - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  6. Leja Klaudia - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  7. Szwedo Karolina - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  8. Augustyn Kinga - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  9. Domański Jakub - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  10. Potaczała Karol -Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  11. Mach Katarzyna - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  12. Paszek Monika - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  13. Zastawna Julia - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  14. Kotwica Karolina - Przygoda Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna -
  15. Wiatr Karol - Przygoda Nowa Sarzyna - Jelna -
  16. Siuzdak Kamil - Przygoda Nowa Sarzyna - Jelna -
  17. Kuraś Michał - InOwcy Łętownia - Łętownia - Tak
  18. Jędrek Irek - InOwcy Łętownia - Łętownia - Tak
  19. Klocek Anna - InOwcy Łętownia - Majdan Łętowski - Tak
  20. Szewczyk Kacper - InOwcy Łętownia - Łętownia - Tak
  21. Zaręba Klaudia - InOwcy Łętownia - Łętownia - Tak
  22. Klocek Klaudia - InOwcy Łętownia -Majdan Łętowski - Tak
  23. Flis Łukasz - InOwcy Łętownia - Łętownia - Tak
  24. Łyko Mateusz - InOwcy Łętownia - Łętownia - Tak
  25. Kułacz Kamil - InOwcy Łętownia - Wólka Łętowska - Tak
  26. Kułacz Dominika - InOwcy Łętownia - Wólka Łętowska - Tak
  27. Grabiec Martyna - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa- NIE
  28. Sitko Alicja - Salamandra Kolbuszowa - Trześń - NIE
  29. Gotkowski Paweł - Salamandra Kolbuszowa - Kolbuszowa - NIE
  30. Rejman Miłosz - Opencaching Rzeszów - Rzeszów - Nie

 

Kategoria TJ
 
  1. Michna Mateusz  - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna - Tak
  2. Gilarska Klaudia - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna - Tak
  3. Obara Michał - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna - Tak
  4. Czerwonka Katarzyna - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna - Tak
  5. Tryka Diana - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna - Tak
  6. Sobota Aleksandra - IV LO Rzeszów - Wola Zarczycka - Nie
  7. Kopacz Urszula - Prezentki Rzeszów - Nowa Sarzyna - Nie
  8. Kłos Kamil - ZST Leżajsk - Wólka Łętowska - Tak
  9. Florek Arkadiusz - ZST Leżajsk - Łętownia - Tak
 
Kategoria TS
 
  1. Kusiak Andrzej - Przygoda - Nowa Sarzyna - TAK
  2. Motylski Łukasz - - Krzątka -Tak
  3. Grześkiwicz Michał - Przygoda - Nowa Sarzyna -Tak
  4. Dolecka Jagoda - - Nowa Sarzyna - TAK
  5. Jamroz Paweł - - Lublin - TAK
  6. Chmiel Gabriela - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna - Tak
  7. Chmiel Iga - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna -Tak
  8. Superson Łukasz - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna - TAK