XI Ogólnop. 12-14.04.2013

12-14.04.2013

Ogólnopolskie

XI Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację
"Do Źródeł Nilu"

I runda Pucharu Podkarpacia w MnO 2013

 ------------------------------------

WYNIKI:
wyniki ogólne: *.pdf , *.xls

 ------------------------------------

MAPKI:
TD1, TD2,
TM1, TM2, TM3, TM4,
TJ1, TJ2, TJ3, TJ4,
TS1, TS2, TS3, TS4,
MiniInO: SzkoInO, Szkołowani, Egipski labirynt, InO w Ogródku
 
 
---------------------------------------------------------------
GALERIA ZDJĘĆ      |         PROTOKÓŁ (pdf)
 
                                                            | PROTOKÓŁ z wynikami i mapami (zip)

 ---------------------------------------------------------------

 

KOMUNIKAT TECHNICZNY

Podczas zawodów będzie działał Referat Weryfikacyjny OInO nr 441 - będzie można zweryfikować odznakę InO do stopnia małej złotej.
---

Etap  Nazwa  Budowniczy  Długość  Czas  PK  OInO
TD1  "FaraInO" Rafał Mierzejewski,
Kamil Ryło
 2800m  80+30  10PK  3
TD2  "PiraInO" Jakub Zieliński,
Rafał Rzeszutek
 3500m 110+30
 15 PK
 3
TM1  "Piramidka" Jakub Zieliński,
Rafał Rzeszutek
 3500m  115+35  13 PK
+ 3LOP
 3
TM2  "Oscylopiramidino" Rafał Mierzejewski,
Kamil Ryło
 3400m  120+30  8 PK
+ 5LOP
 3
TM3  "Znajdź różnicę"
Mateusz Styga
 4100m  105+30  16 PK

 3
TM4  "Mapa z kwadratami"
Katarzyna Maliborska,
Jakub Trętowicz
 3300m  100+35  16 PK
 3
TJ1  "Andy 1:35" Rafał Mierzejewski,
Kamil Ryło
 3800m  130+35  10 PK
+ 3LOP
 3
TJ2  "Krokodyl" Jakub Zieliński,
Rafał Rzeszutek
 3500m  125+35  18 PK  3
TJ3  "Cheops" Mirosław Marek  2500m  90+25

 18 PK

 3
TJ4  "High or Low"
Mateusz Styga  3900m  85+25  13 PK

 3
TS1  "Andy 1:35"
Rafał Mierzejewski,
Kamil Ryło
 3800m  120+30  10 PK
+ 3LOP
 3
TS2  "Krokodyl" Jakub Zieliński,
Rafał Rzeszutek
 3500m  115+30  18 PK  3
TS3  "Prawie jak Wielkanoc"
Katarzyna Maliborska,
Jakub Trętowicz
 3300m  85+25  16 PK
 3
TS4  "Hej-hops" Mirosław Marek
 2500m  80+20  18 PK

 3
MiniInO 1 dla TD  "Szkołowani" Patrycja Łyżeń,
Katarzyna Bajor,
Rafał Rzeszutek
 ?  ?  16 PK
 1
MiniInO 2 dla TD   "SzkoInO" Patrycja Łyżeń,
Katarzyna Bajor,
Jakub Zieliński
  ?
60+15
  24 PK
1
MiniInO 3  "Egipski labirynt" Mirosław Marek,
Rafał Rzeszutek
 ?  ?  
15 PK

 1
MiniInO 4  "InO w Ogródku"  Rafał Rzeszutek  ?  ?

 19 PK

 1
InoPuzzle   Patrycja Łyżeń,
Katarzyna Bajor
 ?  5 25cz
 1

---------------------------

 

 ---

Lista zgłoszeń  --  (Ostatnia aktualizacja 11.04.2013  godz. 22:30) 

TS

  1. Kusiak Andrzej - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  2. Motylski Łukasz - - Krzątka
  3. Zgoda Piotr - Skróty - Radom
  4. Jamroz Paweł - Inochodziec - Lublin
  5. Superson Łukasz - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  6. Muszyński Wojciech - Salamandra - Kolbuszowa
  7. Góraj Mariusz - - Radom
  8. Chruślak Robert - - Radom
  9. Litewka Jacek - Gucio i Spółka - Kraków
  10. Litewka Jan - Gucio i Spółka - Kraków
  11. Sieńko Mateusz - - Bełżce
  12. Szajko Marcin - Stowarzysze - Warszawa
  13. Fus Krzysztof - Salamandra - Kolbuszowa
  14. Kojder Andrzej - - Świętoniowa
  15. Rybski Andrzej - SKKT - Ustrzyki Dolne
  16. Grodzki Fabian - - Czarna Sędziszowska

 

TJ

  1. Jagiełło Artur - JS 2027 - Stalowa Wola
  2. Kiełbowicz Sylwia - JS 2027 - Stalowa Wola
  3. Gąbka Robert - JS 2027 - Stalowa Wola
  4. Kotwica Krzysztof - JS 2027 - Stalowa Wola
  5. Rybak Paweł - JS 2027 - Stalowa Wola
  6. Kapuścik Patrycja - JS 2027 - Stalowa Wola
  7. Grześkiewicz Michał - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  8. Sobota Aleksandra - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  9. Paszek Karolina - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  10. Chmiel Gabriela - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  11. Piech Ermina - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  12. Michna Mateusz - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  13. Gilarska Klaudia - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  14. Obara Michał - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  15. Zapart Michał - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  16. Czadowski Mateusz - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  17. Słoniec Sylwia - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  18. Kopacz Urszula - Prezentki - Rzeszów
  19. Sado Dominika - Prezentki - Rzeszów
  20. Hałgas Kacper - Prezentki - Rzeszów
  21. Dubiel Marcin - Prezentki - Rzeszów
  22. Grzyb Tomasz - Prezentki - Rzeszów
  23. Jarosz Piotr - Prezentki - Rzeszów
  24. Sondej Krzysztof - Prezentki - Rzeszów
  25. Działowski Krzysztof - Prezentki - Rzeszów

 

TM

  1. Marczak Monika - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  2. Paszek Monika - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  3. Szwedo Karolina - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  4. Augustyn Kinga - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  5. Mazur Ewelina - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  6. Paul Dawid - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  7. Mach Katarzyna - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  8. Czubat Paulina - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  9. Tołpa Paulina - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  10. Nietrzeba Anita - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  11. Kozyra Kamil - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  12. Tudryn Maciej - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  13. Kulec Seweryn - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  14. Miazga Aleksandra - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  15. Dec Klaudia - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  16. Wierzbicka Wiktoria - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  17. Zastawna Julia - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  18. Kotwica Karolina - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  19. Paczocha Nina - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  20. Kozyra Angelika - KT Przygoda - Nowa Sarzyna
  21. Gwóźdź Urszula - SKKT - Ustrzyki Dolne
  22. Steciuk Adam - SKKT - Ustrzyki Dolne
  23. Sitko Alicja - Salamandra - Kolbuszowa
  24. Grabiec Martyna - Salamandra - Kolbuszowa
  25. Kłos Kamil - Gim - Łętownia
  26. Florek Arkadiusz - Gim Łętownia

 

TD

  1. Bystrzyńska Ewa - SP Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna
  2. Domański Jakub - SP Nowa Sarzyna - Nowa Sarzyna
  3. Dudzińska Katarzyna - Salamandra - Kolbuszowa
  4. Turek Eliza - Salamandra - Kolbuszowa
  5. Posłuszny Roberto - Salamandra - Kolbuszowa
  6. Duszkiewicz Jakub - Salamandra - Kolbuszowa
  7. Jezuit Mikołaj Salamandra - Kolbuszowa
  8. Sito Seweryn - Salamandra - Kolbuszowa
  9. Chmielowiec Dawid - Salamandra - Kolbuszowa
  10. Pyrzak Dominik - Salamandra - Kolbuszowa
  11. Kolasa Julia - Salamandra - Kolbuszowa
  12. Guźda Magdalena - Salamandra - Kolbuszowa
  13. Hałdaś Maryla - Salamandra - Kolbuszowa
  14. Dobek Marcelina - Salamandra - Kolbuszowa
  15. Jagodziński Łukasz - Salamandra - Kolbuszowa
  16. Szmyd Paweł - Salamandra - Kolbuszowa
  17. Jakubczyk Klaudia - Salamandra - Kolbuszowa
  18. Narowska Paulina - Salamandra - Kolbuszowa
  19. Haptaś Jakub - Salamandra - Kolbuszowa
  20. Szalony Bartłomiej - Salamandra - Kolbuszowa
  21. Blicharz Mikołaj - Salamandra - Kolbuszowa
  22. Kosiorowski Dawid - Salamandra - Kolbuszowa
  23. Bogacz Alexandre - Salamandra - Kolbuszowa
  24. Marut Aleksandra - Salamandra - Kolbuszowa
  25. Sawuła Paulina - Salamandra - Kolbuszowa
  26. Bogacz Gabrielle - Salamandra - Kolbuszowa
  27. Piekielniak Julia - Salamandra - Kolbuszowa
  28. Szalony Julia - Salamandra - Kolbuszowa
  29. Sitarz Amelia - Salamandra - Kolbuszowa
  30. Matraj Beata - Salamandra - Kolbuszowa
  31. Bąk Anna - Salamandra - Kolbuszowa
  32. Durok Wiktoria - Salamandra - Kolbuszowa
  33. Dziedzic Oliwia - Salamandra - Kolbuszowa
  34. Tetlak Gabriela - Salamandra - Kolbuszowa
  35. Ozimek Anna - Salamandra - Kolbuszowa

 

--

INFO: Tradycyjnie przy okazji Mistrzostw Kolbuszowej pojawi się nowa skrzynka Geocache-owa dla osób które bawią się w szukanie "skarbów" przy pomocy odbiornika GPS.
Link do skrzynki
http://opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=25593

Zasady zabawy do przeczytania na www.opencaching.pl


------------------------------
Ranking zawodników po 11 edycjach "Do Źródeł Nilu": *.xls, *.pdf