X Ogólnop. 13-15.04.2012

13-15.04.2012

 Jubileuszowe X Otwarte Mistrzostwa Kolbuszowej w Marszach na Orientację
"Do Źródeł Nilu"
III runda Pucharu Podkarpacia w MnO 2012

------------------------------------------

Protokol 2012

---------------

WYNIKI

Wyniki ogólne  (*.pdf) (*.xls)

Wyniki szczegółowe kategorii TS  (*.xls)
Wyniki szczegółowe kategorii TJ  (*.xls)
Wyniki szczegółowe kategorii TM (*.xls)
Wyniki szczegółowe kategorii TD  (*.xls)
Wyniki szczegółowe kategorii TP  (*.xls)

 

RELACJE:

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=2&action=44&code=32053

 

ZDJĘCIA:

SALAMANDRA

SKGK PRZYGODA

 

-------------------

Wcześniejsze informacje: 

KOMUNIKAT TECHNICZNY:

UWAGA !!! ZMIANA NUMERU RACHUNKU DO WPŁATY WPISOWEGO
NOWY NUMER PONIŻEJ:

BOŚ S.A. nr  71 1540 1131 3113 6208 6424 0001

Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie !!!

Organizatorzy nie odpowiadają za szkody wyrządzone przez uczestników.

Mistrzostwa odbeda sie niezależnie od warunków atmosferycznych,
- zawody sedziowane beda zgodnie z ustalonymi zasadami wg Punktacji KInO ZG PTTK,
- osobom, które zgłosza sie do Mistrzostw, a nie pojawia sie na starcie nie przysługuje zwrot wpisowego,
- za rzeczy zagubione w trakcie imprezy organizatorzy nie ponosza odpowiedzialnosci,
- uczestnicy Mistrzostw zobowiazani sa do przestrzegania regulaminu zawodów i bazy oraz do stosowania sie do polecen organizatorów,
- w czasie trwania imprezy obowiazuje zakaz spożywania napojów alkoholowych, palenia tytoniu i zażywania jakichkolwiek innych używek pod grozba dyskwalifikacji i wydalenia z bazy.
- uczestnicy Mistrzostw wyrażaja zgode na opublikowanie swoich danych osobowych (imie, nazwisko, przynależnosc klubowa, kategoria, wyniki) oraz zdjec z imprezy na stronie internetowej. www.salamandra.turystyka.pl
- organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu 

 

 

 

 --------------------------------
WPISOWE:

TM / TJ / TS        PTTK/PTSM       TD / TP
     Do dnia 2.04.2012         30 zł                25 zł                 5 zł                                     
                    Po dniu 2.04.2012         40 zł                35 zł                 5 zł                                                                 
Zwycięzcy IX Mistrzostw Kolbuszowej płacą wpisowe w wysokości 50% czyli 15 zł do dnia 2.04.2012 lub 20 zł jeśli wpłata będzie zaksięgowana 3.04.2012 lub później. W ich przypadku inne zniżki nie obowiązują / nie łączą się.

Koszulka jest dla chętnych w cenie 10 zł/szt.
Zgłoszonym po terminie nie gwarantujemy pełnych świadczeń!!!
Nagrody nie odebrane przechodzą do puli nagród kolejnych Mistrzostw Kolbuszowej.

 

-------------------------
Regulaminy i zgłoszenia:

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (pobierz)

Lista zgłoszeń  --  (Ostatnia aktualizacja 4.04.2012  godz. 22:30)

Kat. TS

  1. Przybyło Maciej - Kolbuszowa
  2. Feduś Wiesław -114 SW Przemyśl
  3. Byrski Marek - 114 SW Przemyśl
  4. Kusiak Andrzej - Przygoda Nowa Sarzyna
  5. Jamroz Paweł - Lublin
  6. Zgoda Piotr - Skróty Radom
  7. Muszyński Wojciech - Salamandra Kolbuszowa
  8. Pastuszka Błażej - Kraków
  9. Litewka Jacek - Kraków
  10. Franus Robert -  Leżajsk
  11. Rybski Andrzej - Ustrzyki Dolne

 

Kat. TJ

  1. Grześkiewicz Michał - Przygoda Nowa Sarzyna
  2. Dolecka Jagoda - Przygoda Nowa Sarzyna
  3. Gardian Marta - Przygoda Nowa Sarzyna
  4. Chmiel Iga - Przygoda Nowa Sarzyna
  5. Pawlica Łukasz - Przygoda Nowa Sarzyna
  6. Sondej Krzysztof - Prezentki Rzeszów
  7. Działowski Krzysztof - Prezentki Rzeszów
  8. Piwińska Maja - Prezentki Rzeszów
  9. Paja Katarzyna - Prezentki Rzeszów
  10. Czarny Gabriela - Prezentki Rzeszów
  11. Komórek Marta - Prezentki Rzeszów
  12. Haligowski Jakub - Prezentki Rzeszów
  13. Kontek Patrycja - Prezentki Rzeszów
  14. Kot Radosław - Prezentki Rzeszów
  15. Dzióbek Michał - Prezentki Rzeszów
  16. Skórski Maciej - Prezentki Rzeszów
  17. Fryzeł Tomasz - Prezentki Rzeszów
  18. Czarnota Małgorzata - Prezentki Rzeszów
  19. Rawski Tomasz - Prezentki Rzeszów
  20. Paul Adrian - Leżajsk
  21. Wośko Przemysław - Leżajsk

 

Kat. TM

  1. Faryniarz Karolina - G2 Kolbuszowa
  2. Grabiec Katarzyna - G2 Kolbuszowa
  3. Kopacz Urszula - Przygoda Nowa Sarzyna
  4. Czadowski Mateusz - Przygoda Nowa Sarzyna
  5. Gilarska Klaudia - Przygoda Nowa Sarzyna
  6. Obara Michał - Przygoda Nowa Sarzyna
  7. Jagiełło Artur - Przygoda Nowa Sarzyna
  8. Rejman Aleksandra -Przygoda Nowa Sarzyna
  9. Michna Mateusz - Przygoda Nowa Sarzyna
  10. Piech Ermina - Przygoda Nowa Sarzyna
  11. Zapart Michał - Przygoda Nowa Sarzyna
  12. Paul Dawid - Przygoda Nowa Sarzyna
  13. Makowiecki Natan - Przygoda Nowa Sarzyna
  14. Grabiec Martyna - SP2 Kolbuszowa
  15. Sitko Alicja - G2 Kolbuszowa
  16. Kubiś Alicja - G2 Kolbuszowa
  17. Oczkowska Julia - G2 Kolbuszowa
  18. Franus Konrad - Gim Leżajsk
  19. Śliwiński Jakub - Gim Leżajsk
  20. Pańczyszyn Paulina - Ustrzyki Dolne
  21. Steciuk Adam - Ustrzyki Dolne

 

Kat. TD

  1. Drewnicka Wiktoria - SP2 Kolbuszowa
  2. Wilk Klaudia - SP2 Kolbuszowa
  3. Cisło Adrian - SP2 Kolbuszowa
  4. Blat Radosław - SP2 Kolbuszowa
  5. Ozimek Maciej - SP2 Kolbuszowa
  6. Dziedzic Jowita - SP2 Kolbuszowa
  7. Partyka Julia - SP2 Kolbuszowa
  8. Dudzińska Katarzyna- SP2 Kolbuszowa
  9. Tetlak Gabriela - SP2 Kolbuszowa
  10. Jezuit Wiktoria - SP2 Kolbuszowa
  11. Jakubiec Paulina - SP2 Kolbuszowa
  12. Błędniak Benedykt - SP2 Kolbuszowa
  13. Blicharz Dominik - SP2 Kolbuszowa
  14. Kubiś Kinga - SP Zarębki
  15. Kozińska Gabriela - SP Zarębki

 

Kat. TP

  1. Pieprzycki Jan - Pi_Team Kolbuszowa
  2. Pieprzycka Agata - Pi_Team Kolbuszowa
  3. Pieprzycka Beata -  Pi_Team Kolbuszowa
  4. Michno Jan - Michno_Team Kolbuszowa
  5. Michno Danuta - Michno_Team Kolbuszowa


INFO
: Przy okazji Jubileuszowych X Mistrzostw Kolbuszowej pojawiła się skrzynka Geocache-owa dla osób które bawią się w szukanie "skarbów" przy pomocy odbiornika GPS.
Link do skrzynki OP4C7D.

Zasady zabawy do przeczytania na www.opencaching.pl


------------------------------
Ranking zawodników po 9 edycjach "Do Źródeł Nilu": *.xls, *.pdf