Zgłoszenia

Lista zgłoszonych uczestników z kategorii TS z dn. 27 maja 2010r. godz 17:00:

Kat.Nr drużynyDrużynaOrganizacja zgłaszającaMiejscowość
TS9Kusiak AndrzejPrzygodaNowa Sarzyna
TS10Stasiowski Szczepan Dębica
TS11Wrona Tomasz Żyraków
TS12Kawałek Marzena Lublin
TS14Szawara Justyna Lublin
TS15Gorgol Marek Lublin
TS25Jamroz Paweł Lublin
TS26Przybyło Maciej Kolbuszowa
TS44Gorgol Katarzyna Lublin



Lista zgłoszonych uczestników z kategorii TJ z dn. 27 maja 2010r. godz 17:00

Kat.Nr drużynyDrużynaOrganizacja zgłaszającaMiejscowość
TJ8Bielecki MateuszPrzygodaNowa Sarzyna
TJ13Korpiela Mateusz Lublin
TJ16Przydział Dawid, Przydział KonradWagabundaCzarna Sędziszowska
TJ17Harchut Kamil, Kaczmarczyk Filip Kolbuszowa
TJ27Paul Adrian, Wośko PrzemysławZSTLeżajsk
TJ28Olechowski Marek, Krawczyk AdrianZSTLeżajsk
TJ31Kocój DominikaPrzygodaNowa Sarzyna
TJ34Gudyka SylwiaSKKTRzeszów
TJ41Ciebiera DominikSKKTRzeszów
TJ42Bassara Katarzyna, Wszołek ElpigiuszSKKTRzeszów
TJ43Malinka Michał, Gancarz PiotrSKKTRzeszów

 

Lista zgłoszonych uczestników z kategorii TM z dn. 27 maja 2010r. godz 17:00


Kat.Nr drużynyDrużynaOrganizacja zgłaszającaMiejscowość
TM1Sarzyńska Karolina, Iwasieczko MichalinaPrzygodaNowa Sarzyna
TM2Grześkiewicz Michał, Pawlica ŁukaszPrzygodaNowa Sarzyna
TM3Janiec Sylwia, Strojek KarolPrzygodaNowa Sarzyna
TM4Zapart Michał, Ryzner JanPrzygodaNowa Sarzyna
TM5Chmiel Iga, Tworkowski BartoszPrzygodaNowa Sarzyna
TM6Dolecka Jagoda, Grab KrzysztofPrzygodaNowa Sarzyna
TM7Michna Mateusz, Padowski KonradPrzygodaNowa Sarzyna
TM18Kabała Karol, Kutyła MaciejSalamandraKolbuszowa
TM19Bajor Konrad, Trętowicz JakubSalamandraKolbuszowa
TM20Maliborska Katarzyna, Wojtanowska KarolinaSalamandraKolbuszowa
TM22Guzior KonradSalamandraKolbuszowa
TM23Fitas Magdalena, Fryc MonikaSalamandraKolbuszowa
TM24Grabiec Katarzyna, Faryniarz KarolinaSalamandraKolbuszowa
TM29Paszek Katarzyna, Błąd PaulaGimnazjumŁętownia
TM30Perlak Piotr, Konieczny DamianGimnazjumŁętownia
TM32 Mytych  Kinga ZSKupno
TM33 Gorczyca Iwona,  Przybyło AndżelinaZSKupno
TM35Jędrzejek Aleksandra, Ilmicka AmeliaSKKTRzeszów
TM36Kuczyńska Gabriela, Słuda KarolinaSKKTRzeszów
TM37Kielar Katarzyna, Misiak HonorataSKKTRzeszów
TM38Bańka Konrad, Malisiewicz MichałSKKTRzeszów
TM39Sondej Krzysztof, Działowski KrzysztofSKKTRzeszów
TM40Jarosz PiotrSKKTRzeszów

 

Lista zgłoszonych uczestników z kategorii TD z dn. dn. 27 maja 2010r. godz 17:00

Kat.Nr drużynyDrużynaOrganizacja zgłaszającaMiejscowość
TD21Bajor Katarzyna, Łyżeń PatrycjaSalamandraKolbuszowa