Lista zgłoszeń

Lista zgłoszonych (12.04.2011 godz. 12:30)

Kategoria TS

Kat. Nr drużyny Drużyna Organizacja zgłaszająca Miejscowość
TS 1 Kaczanowska  Joanna Kasica&Asica Tarnów
TS 2 Ciuba Katarzyna  Kasica&Asica Kolbuszowa
TS 3 Szajko Marcin AKT SGGW Warszawa
TS 4 Kiwak Witold   Kolbuszowa
TS 26 Kusiak Andrzej "Przygoda" Nowa Sarzyna Nowa Sarzyna
TS 32 Jamroz Paweł Inochodziec Lublin
TS 43 Muszyński Wojciech "Salamandra" Kolbuszowa Kolbuszowa
TS 44 Grodzki Fabian Wagabunda Czarna Sędziszowska
TS 45 Gudyka Sylwia "Salamandra" Kolbuszowa Rzeszów
TS 46 Puka Hubert   Stalowa Wola
TS 47 Przybyło Maciej   Kolbuszowa

 

Kategoria TJ

Kat. Nr drużyny Drużyna Organizacja zgłaszająca Miejscowość
TJ 5 Konieczny Damian, Perlak Piotr LO "Chrobry" Leżajsk Łętownia
TJ 15 Piwińska Maja, Barańska Magdalena "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TJ 16 Urban Mateusz, Gałan Kacper "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TJ 17 Haligowski Jakub, Skórski Maciej "Prezentki" Rzeszów Rudna Wielka
TJ 18 Stawarski Tomasz, Urban Julia "Prezentki" Rzeszów Trzciana
TJ 25 Grześkiewicz Michał, Pawlica Łukasz "Przygoda" Nowa Sarzyna Nowa Sarzyna
TJ 31 Kyciński Adam Wagabunda Czarna Sędziszowska
TJ 38 Wiącek Mateusz "Salamandra" Kolbuszowa Majdan Królewski
TJ 39 Harchut Kamil "Salamandra" Kolbuszowa Kolbuszowa
TJ 42 Dolecka Jagoda "Przygoda" Nowa Sarzyna Nowa Sarzyna

 

Kategoria TM

Kat. Nr drużyny Drużyna Organizacja zgłaszająca Miejscowość
TM 6 Chorzępa Piotr, Piwoński Marcin "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TM 7 Kościółek Agata, Dudek Martyna "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TM 8 Dubiel Marcin, Grzyb Tomasz "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TM 9 Ryś Olimpia, Gargaś Konrad "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TM 10 Ilnicka Amelia, Ryś Melania "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TM 11 Sondej Krzysztof, Działowski Krzysztof "Prezentki" Rzeszów Będziemyśl
TM 12 Misiak Honorata, Fluda Magdalena "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TM 13 Hałgas Kacper, Chuchla Konrad "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TM 14 Kot Radosław, Babiarz Aldona "Prezentki" Rzeszów Rzeszów
TM 19 Ryzner Jan, Zapart Michał "Przygoda" Nowa Sarzyna Nowa Sarzyna
TM 20 Potaczała Daniel, Czadowski Mateusz "Przygoda" Nowa Sarzyna Nowa Sarzyna
TM 21 Michna Mateusz, Piech Ermina "Przygoda" Nowa Sarzyna Nowa Sarzyna
TM 22 Rejman Aleksandra, Jagiełło Artur "Przygoda" Nowa Sarzyna Nowa Sarzyna
TM 23 Paszek Maria, Szarlej Katarzyna "Przygoda" Nowa Sarzyna Nowa Sarzyna
TM 24 Gilarska Klaudia, Obara Michał "Przygoda" Nowa Sarzyna Nowa Sarzyna
TM 27 Machowski  Damian, Misiak Mateusz Gim Łętownia Łętownia
TM 28 Kruczkowski Patryk, Dobrzycki Patryk Gim Łętownia Łętownia
TM 29 Gongola Karol, Łyko Adrian Gim Wola Zarczycka Wola Zarczycka
TM 30 Łoin Ewelina, Mul Izabela Gim Wola Zarczycka Wola Zarczycka
TM 33 Bajor Katarzyna, Łyżeń Patrycja "Salamandra" Kolbuszowa Nowa Wieś
TM 34 Faryniarz Karolina, Grabiec Katarzyna "Salamandra" Kolbuszowa Kolbuszowa
TM 35 Mierzejewski Rafał, Ryło Kamil "Salamandra" Kolbuszowa Werynia/Kolbuszowa
TM 36 Bystrek Marcin, Panek Krystian "Salamandra" Kolbuszowa Kolbuszowa
TM 37 Bajor Konrad "Salamandra" Kolbuszowa Kolbuszowa