7 listopada 2015 - Jesienne MnO HalloInO

 

 WYNIKI (po korekcie)

 

 Korekta dotyczy kategorii TM (zespoły: Szewczyk, Kostyra i Kuraś, Szewczyk na etapie 1 oraz zespoły: Domański, Rogulski, Nadłonek i Paszek, Gilarska na etapie 2).

 GALERIA: Salamandry, Przygody

MAPKI: TP1, TP2, TT1, TT2, TU1, TU2

FISZKI: TP1, TP2, TD1, TD2, TM1, TM2, TJ1, TJ2, TS1, TS2

 

Logo HalloInO 2015

 

 

 REGULAMIN   

 

LISTA ZGŁOSZONYCH (dane z dn. 5.11.2015r.)

TRASA TP

Kategoria TD

  1. Guźda Roksana, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (1)
  2. Białek Martyna, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (1)
  3. Marut Tomasz, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (2)
  4. Baran Piotr, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (2)
  5. Pacyna Emilia, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (3)
  6. Cudecka Dorota, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (3)
  7. Metlak Kinga, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (3)
  8. Draus Aleksandra, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (4)
  9. Szalony Karolina, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (4)
  10. Muszyńska Gabriela, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (5)
  11. Muszyński Bernard, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (5)
  12. Rząsa Łukasz, Rzeszów(5)
  13. Faryniarz Wiktoria, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (6)
  14. Czyżewska Wiktoria, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (6)
  15. Pieprzycki Jan, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (7)
  16. Haptaś Jakub, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (7)
  17. Blicharz Mikołaj, Kolbuszopwa, Gim2 Kolbuszowa (7)
  18. Zawada Kacper, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (8)
  19. Rusin Maksymilian, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (8)
  20. Romerowicz Bartosz, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (9)
  21. Kosiorowski Dawid, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (9)
  22. Szydło Karol, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (10)
  23. Bogacz Alexandre, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (10)
  24. Sawuła Paulina, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (11)
  25. Marut Alicja, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (11)
  26. Paszek Oliwia, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (12)
  27. Wraga Klaudia, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (12)
  28. Niedbała Hubert, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (12)
  29. Cebula Gabriel, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (13)
  30. Bigas Damian, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (13)
  31. Kiełboń Mateusz, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (13)
  32. Iwanicki Bartłomiej, Łętownia, InOwcy Łętownia (14)
  33. Pietroński Dawid, Łętownia, InOwcy Łętownia (14)
  34. Indycki Michał, Łętownia, InOwcy Łętownia (14)
  35. Kida Dominik, Łętownia, InOwcy Łętownia (15)
  36. Łyko Dominik, Łętownia, InOwcy Łętownia (15)
  37. Węglarz Marcin, Łętownia, InOwcy Łętownia (15)
  38. Doktor Michał, Łętownia, InOwcy Łętownia (16)
  39. Klocek Dawid, Łętownia, InOwcy Łętownia (16)
  40. Lesiczka Wojkciech, Łętownia, InOwcy Łętownia (16)
  41. Kolano Radosław, Łętownia, InOwcy Łętownia (17)
  42. Kamil Baraniak, Łętownia, InOwcy Łętownia (17)
  43. Ożóg Artur, Łętownia, InOwcy Łętownia (17)
  44. Kolano Aleksandra, Łętownia, InOwcy Łętownia (18)
  45. Baran Urszula, Łętownia, InOwcy Łętownia (18)
  46. Kułacz Patrycja, Łętownia, InOwcy Łętownia (18)
  47. Cichoń Maja, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (19)
  48. Serafin Milena, Kolbuszowa, SP2 Kolbuszowa (19)
  49. Perlak Aleksandra, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (20)
  50. Jędrek Wiktoria, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (20)
  51. Kurcaba Bartłomiej, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (21)
  52. Siwiec Patryk, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (21)
  53. Perlak Kinga, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (22)
  54. Siuzdak Andżelika, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (22)
  55. Paszek Szymon, (23)
  56. Czechowicz Maciej, (23)

 

Kategoria TP

  1. Pieprzycka Marta, Kolbuszowa (1)
  2. Pieprzycka Agata, Kolbuszowa (1)
  3. Pieprzycki Wiktor, Kolbuszowa (1)
  4. Klimontowicz Jakub, Kolbuszowa (2)
  5. Klimontowicz Szymon, Kolbuszowa (2)
  6. Koźmic Paweł, Kolbuszowa (2)
 

TRASA TT

Kategoria TM

  1. Pyrzak Dominik, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (1)
  2. Chmielowiec Dawid, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (1)
  3. Samojedny Filip, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (1)
  4. Domański Jakub, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (2)
  5. Rogulski Jakub, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (2)
  6. Nadłonek Rafał, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (2)
  7. Czerwonka Malwina, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (3)
  8. Bystrzyńska Ewa, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (3)
  9. Paszek Patrycja, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (4)
  10. Gilarska Aleksandra, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (4)
  11. Łuczak Sebastian, Łętownia, InOwcy Łętownia (5)
  12. Węglarz Patrycja, Łętownia, InOwcy Łętownia(5)
  13. Kolano Weronika, Łętownia, InOwcy Łętownia (5)
  14. Kuraś Michał, Łętownia, InOwcy Łętownia (6)
  15. Szewczyk Michał, Łętownia, InOwcy Łętownia (6)
  16. Szewczyk Kacper, Łętownia, InOwcy Łętownia (7)
  17. Kostyra Kacper, Łętownia, InOwcy Łętowniaa (7)
  18. Flis Łukasz, Łętownia, InOwcy Łętownia (8)
  19. Łyko Mateusz, Łętownia, InOwcy Łętownia (8)
  20. Szewczyk Wojciech, Łętownia, InOwcy Łętownia (8)
  21. Klocek Klaudia, Łętownia, InOwcy Łętownia (9)
  22. Klocek Anna, Łętownia, InOwcy Łętownia (9)
  23. Kubasiewicz Alicja, Łętownia, InOwcy Łętownia (10)
  24. Kozyra Tomasz, Łętownia, InOwcy Łętownia (10)
  25. Brzoza Patryk, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (11)
  26. Starzec Przemysław, Kolbuszowa, Gim2 Kolbuszowa (11)
  27. Tudryn Maciej, Leżajsk, ZST Leżajsk (12)
  28. Kozyra Kamil, Leżajsk, ZST Leżajsk (12)
  29. Siuzdak Kamil, Leżajsk, ZST Leżajsk (13)
  30. Szczęch Grzegorz, Leżajsk, ZST Leżajsk (13)
  31. Tomczyk Paulina, Łętownia, InOwcy Łętownia (14)
  32. Kolano Sylwia, Łętownia, InOwcy Łętownia (14)
  33. Potaczała Kamil, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (15)
  34. Flis Wiktoria, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (16)
  35. Perlak Agnieszka, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (16)
  36. Zygmunt Mikołaj, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (17)
  37. Buczkowski Piotr, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (17)
  38. Linek Michał, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (18)
  39. Stańko Maksymilian, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (18)
  40. Misiak Sławomir, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (19)
  41. Ferenac Paulina, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (19)
  42. Stępień Rozalia, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (20)
  43. Kamieniak Sylwia, Wola Zarczycka, Gim Wola Zarczycka (20)

 

 

TRASA TU

Kategoria TJ

  1. Smycz Patryk, Leżajsk, ZST Leżajsk (1)
  2. Jaromin Adrian, Leżajsk, ZST Leżajsk (1)
  3. Kubasiewicz Patrycja, Łętownia, InOwcy Łętownia (2)
  4. Kłos Kamil, Łętownia, InOwcy Łętownia (2)
  5. Zieliński Jakub, Kolbuszowa, Salamandra Kolbuszowa (3)

 

Kategoria TS

  1. Kusiak Andrzej, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (1)
  2. Motylski Łukasz, Krzątka (1)
  3. Bystrzyński Jacek, Nowa Sarzyna, Przygoda Nowa Sarzyna (2)
  4. Łach Grzegorz, Nowa Sarzyna (2)
  5. Grześkiewicz Michał, Nowa Sarzyna, Przygoda Noawa Sarzyna (3)
  6. Muszyński Wojciech, Kolbuszowa, Salamandra Kolbuszowa (4)

 

TRASA biegowa

  1. Kojder Andrzej, Świętoniowa

 

OPIEKUNOWIE

  1. Michna Lucyna
  2. Cebula Anna
  3. Bystrzyńska Anna
  4. Burda Janusz