9 listopada 2013 - Jesienne MnO "HalloInO"

HalloInO 2013

REGULAMIN
 

---------------------------------------------------------- 

Mapa dojazdu do startu 

 Mapa dojazdu

Współrzędne Startu/Mety wg GPS:
N: 50.18.660
E: 21.38.410

-----------------------------------------------

Lista zgłoszonych

aktualizacja: 8.11.2013r.

Kategoria TP

  1. Paweł Gotkowski - Salamandra - Kolbuszowa
  2. Mateusz Zięba - - Kolbuszowa
  3. Arkadiusz Łakomy - Salamandra - Kolbuszowa
  4. Maria Łakomy - - Kolbuszowa
  5. Antoni Barczak + rodzic - Kolbuszowa
  6. Hubert Federyszyn +rodzic - Kolbuszowa
  7. Grzegorz Koszela + rodzic - Kolbuszowa
  8. Jakub Blat + rodzic - Kolbuszowa
  9. Wanda Magda + siostra - Kolbuszowa

 

Kategoria TD

  1. Jakub Haptaś - Salamandra - Kolbuszowa
  2. Mikołaj Blicharz - Salamandra - Kolbuszowa
  3. Karol Szydło - Salamandra - Kolbuszowa
  4. Anatol Sakowski - Salamandra - Kolbuszowa
  5. Maryla Hałdaś - Salamandra - Kolbuszowa
  6. Beata Matraj  - Salamandra - Kolbuszowa
  7. Joanna Magryś- Salamandra - Kolbuszowa
  8. Weronika Warzocha- Salamandra - Kolbuszowa
  9. Oliwia Starzec - Salamandra - Kolbuszowa
  10. Klaudia Piechota -  - Ostrowy Tuszowskie
  11. Gabriela Muszyńska - Salamandra - Kolbuszowa
  12. Maja Cichoń - Salamandra - Kolbuszowa
  13. Ewa Bystrzyńska - Przygoda - Nowa Sarzyna
  14. Malwina Czerwonka - Przygoda - Nowa Sarzyna
  15. Jakub Domański - Przygoda - Nowa Sarzyna
  16. Karol Potaczała - Przygoda - Nowa Sarzyna

 

 Kategoria TM

  1. Martyna Grabiec - Salamandra - Kolbuszowa
  2. Alicja Sitko - Salamandra - Kolbuszowa
  3. Julia Oczkowska - Salamandra - Kolbuszowa
  4. Alicja Kubiś - Salamandra - Kolbuszowa
  5. Jakub Zieliński - Salamandra - Kolbuszowa
  6. Rafał Rzeszutek - Salamandra - Kolbuszowa
  7. Anna Płudowska - Salamandra - Kolbuszowa
  8. Aleksandra Niezgoda - Salamandra - Kolbuszowa
  9. Paulina Tołpa - Przygoda - Nowa Sarzyna
  10. Anita Nietrzeba - Przygoda - Nowa Sarzyna
  11. Kamil Kozyra - Przygoda - Nowa Sarzyna
  12. Maciej Tudryn - Przygoda - Nowa Sarzyna
  13. Karolina Szwedo - Przygoda - Nowa Sarzyna
  14. Kinga Augustyn - Przygoda - Nowa Sarzyna

 

Kategoria TJ


  1. Krzysztof Dudek - - Ostrowy Tuszowskie
  2. Mateusz Wilk - - Ostrowy Tuszowskie
  3. Paulina Starzec - - Cmolas
  4. Joanna Siedlecka - Guzik Bezpieczeństwa - Nowa Sarzyna
  5. Klaudia Gilarska - Guzik Bepieczeństwa - Nowa Sarzyna
  6. Małgorzata Trojan - Guzik Bepieczeństwa - Nowa Sarzyna
  7. Rafał Mierzejewski - Salamandra - Kolbuszowa
  8. Kamil Ryło -  Salamandra - Kolbuszowa

 

Kategoria TS

  1. Andrzej Kusiak - Przygoda - Nowa Sarzyna
  2. Łukasz Motylski - - Krzątka
  3. Łukasz Superson - Guzik Bepieczeństwa - Nowa Sarzyna
  4. Piotr Zgoda - Skróty - Radom
  5. Aleksandra Wilczyńska-Zgoda - Skróty Radom
  6. Wojciech Muszyński - Salamandra - Kolbuszowa