29 października 2016 - HalloInO - Kłapówka

 


WYNIKI HALLOINO 2016


PROTOKÓŁ KOŃCOWY 
 
 
 

 GALERIA: InO.Maniak,  InOwcy

MAPKI: TP1, TP2, TT1, TT2, TU1, TU2 
 
 

Regulamin 
 
 
Zgłoszeni: (stan na 28-10-2016 godz. 22:59)
 
 
Trasa TU (kat. TS i kat. TJ)
 
  1. Piotr Mazur - Rzeszów    TS
  2. Tomasz Fitał - LO Kolbuszowa TJ
  3. Paweł Sawuła - LO Kolbuszowa TJ
  4. Laura Janus - LO KolbuszowaTJ
  5. Patrycja Kubasiewicz -- InOwcy Łętownia  TJ
  6. Kamil Kłos -- KInO InOwcy Łętownia           TJ
  7. Marcin Szewczyk ---- KInO InOwcy Łętownia   TJ
  8. Michał Kuraś ---- KInO InOwcy Łętownia          TJ
  9. Andrzej Kusiak - KInO InOwcy Łętownia      TS
  10. Łukasz Motylski - Krzątka                            TS
  11. Mateusz Michna --- AKInO Kraków          TJ
  12. Anna Podraza - Tarnów          TS
  13. Tadeusz Podraza - Tarnów        TS
  14. Jakub Zieliński --- Salamandra Kolbuszowa      TJ
  15. Dominik Jaromin - ZST Leżajsk                       TJ
  16. Paweł Turczyn - ZST Leżajsk                        TJ
  17. Szymon Olechowski ---- ZST Leżajsk                  TJ
  18. Dominik Kołodziej ---- ZST Leżajsk                   TJ
  19. Robert Chruślak - Klub Ino "SKRÓTY" Radom      TS
  20. Mariusz Góraj - Klub Ino "SKRÓTY" Radom      TS

 

 Trasa TT (kat. TM)

  1. Patryk Brzoza - Gim2 Kolbuszowa
  2. Przemysław Starzec - Gim2 Kolbuszowa
  3. Jakub Haptaś - Gim2 Kolbuszowa
  4. Bartek Łyko --- KInO InOwcy Łętownia
  5. Mateusz Misiak --- KInO InOwcy Łętownia
  6. Dawid Klocek --- KInO InOwcy Łętownia
  7. Dominik Kida - KInO InOwcy Łętownia
  8. Dominik Łyko - KInO InOwcy Łętownia
  9. Marcin Węglarz ---- KInO InOwcy Łętownia
  10. Bartek Iwanicki ---- KInO InOwcy Łętownia
  11. Aleksandra Kolano - KInO InOwcy Łętownia
  12. Urszula Baran - KInO InOwcy Łętownia
  13. Maciek Czechowicz - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  14. Łukasz Flis --- KInO InOwcy Łętownia
  15. Mateusz Łyko --- KInO InOwcy Łętownia
  16. Alicja Kubasiewicz - KInO InOwcy Łętownia
  17. Ewa Bystrzyńska - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  18. Anna Klocek ---- KInO InOwcy Łętownia
  19. Wojciech Szewczyk ---- KInO InOwcy Łętownia
  20. Artur Ożóg - KInO InOwcy Łętownia
  21. Kamil Baraniak - KInO InOwcy Łętownia
  22. Patrycja Kułacz - KInO InOwcy Łętownia
  23. Łukasz Baran ---- KInO InOwcy Łętownia
  24. Aleksander Bielecki ---- KInO InOwcy Łętownia
  25. Michał Zybura - KInO InOwcy Łętownia
  26. Tomasz Kurcaba --- Wola Zarczycka
  27. Aleksandra Kusiak --- Wola Zarczycka
  28. Michał Linek - Wola Zarczycka
  29. Maksymilian Stańko - Wola Zarczycka
  30. Michał Bak ---- Wola Zarczycka
  31. Wioleta Potaczała ---- Wola Zarczycka
  32. Michał Wójcik - KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  33. Jakub Domański - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  34. Hubert Niedbała ---- KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  35. Wiktor Paul ---- KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  36. Szymon Paszek - KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  37. Konrad Kracyło - KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  38. Konrad Wójcik ---- KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  39. Marta Kusy ---- KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  40. Aleksandra Gilarska  - KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  41. Patrycja Paszek - KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  42. Piotr Miazga -  KT „PRZYGODA” Nowa Sarzyna
  43. Michał Pawlica ---- Tarnobrzeg
  44. Mateusz Turoczy ---- Tarnobrzeg
  45. Martyna Motylska - Krzątka
  46. Magdalena Motylska - Kolbuszowa
 
 Trasa TP (kat. TD)
 
  1. Dorota Cudecka - Gim2 Kolbuszowa
  2. Emilia Pacyna - Gim2 Kolbuszowa
  3. Jan Pieprzycki --- SP2 Kolbuszowa
  4. Wiktoria Faryniarz - SP2 Kolbuszowa
  5. Wiktoria Czyżewska - SP2 Kolbuszowa
  6. Maks Klimontowicz --- Gim2 Kolbuszowa
  7. Hubert Wilk --- Gim2 Kolbuszowa
  8. Paweł Koźmic - SP2 Kolbuszowa
  9. Szymon Klimontowicz - SP2 Kolbuszowa
  10. Dorota Haptaś -- Kolbuszowa TP
  11. Marta Pieprzycka -- Kolbuszowa TP
  12. Antoni Pieprzycki -- Kolbuszowa TP
  13. Wiktor Pieprzycki -- Kolbuszowa TP
  14. Wojciech Kusiak --- Gimnazjum w Woli Zarczyckiej
  15. Jakub Kurcaba --- Gimnazjum w Woli Zarczyckiej
  16. Tomasz Boho - Gimnazjum w Woli Zarczyckiej
  17. Kacper Potaczała - Gimnazjum w Woli Zarczyckiej
  18. Piotr Piechowski ---- Gimnazjum w Woli Zarczyckiej
  19. Seweryn Kusiak ---- Gimnazjum w Woli Zarczyckiej
  20. Joanna Chruślak - Klub Ino "SKRÓTY" Radom
  21. Michał Góraj - Klub Ino "SKRÓTY" Radom