29 października 2011 - Jesienne MnO "4 Pory Roku"

Wyniki: TM,TP, TZ

Galerie:   SKGK   Salamandra

Regulamin...

---

MAPA DOJAZDOWA:

 Dojazd Jesienne

Lista zgłoszonych (25.10.2011 godz. 8:00)

Kategoria TD/TP

LP Nazwisko Imię Klub/Szkoła Miejscowość
1 Bebło Kacper Gim2 Kolbuszowa
2 Małodobry
Bartosz
Gim2
Kolbuszowa
3 Chmielowiec Marcin
Gim2
Kolbuszowa
4 Draus Aleksandra SP2 Kolbuszowa
5
Cudecka Dorota SP2 Kolbuszowa
6        
7 Franczyk Agata SP2 Kolbuszowa
8 Zasowska Wiktoria SP2 Kolbuszowa
9 Rodzeń Weronika SP2 Kolbuszowa
10 Małodobry Julia SP2 Kolbuszowa
11 Salach Dżesika SP2 Kolbuszowa
12 Serafin Gabriela SP2 Kolbuszowa
13 Szuba Katarzyna SP2 Kolbuszowa
14 Grabiec Martyna SP2 Kolbuszowa
15 Sidor Marcelina SP2 Kolbuszowa
16 Batory Barbara   Kolbuszowa Górna
17 Mierzejewska Agnieszka   Werynia
         

 

Kategoria TM

LP Nazwisko Imię Klub/Szkoła Miejscowość
1 Faryniarz Karolina Salamandra Kolbuszowa
2 Grabiec Katarzyna Salamandra Kolbuszowa
3 Zieliński Jakub Salamandra Kolbuszowa
4 Łętek Dawid Salamandra Kolbuszowa
5 Kot Radosław Prezentki Rzeszów
6 Dzióbek Michał Prezentki Kolbuszowa
7 Gilarska Klaudia Przygoda Nowa Sarzyna
8 Obara Michał Przygoda Nowa Sarzyna
9 Socha Bartosz Przygoda Nowa Sarzyna
10 Matusiak Mateusz Przygoda Nowa Sarzyna
11 Jagiełło Artur Przygoda Nowa Sarzyna
12 Czadowski Mateusz Przygoda Nowa Sarzyna
13 Szarlej Natalia Przygoda Nowa Sarzyna
14 Stempak Alicja Przygoda Nowa Sarzyna
15 Miazga Aleksandra Przygoda Nowa Sarzyna
16 Nietrzeba Anita Przygoda Nowa Sarzyna
17 Smycz Gabriela Przygoda Nowa Sarzyna
18 Potaczała Daniel Przygoda Nowa Sarzyna
19 Michna Mateusz Przygoda Nowa Sarzyna
20 Ryzner Jan Przygoda Nowa Sarzyna
21 Zapart Michał Przygoda Nowa Sarzyna
22 Bujak Monika Przygoda Nowa Sarzyna
23 Tołpa Paulina Przygoda Nowa Sarzyna
24 Nicpoń Marcelina Przygoda Nowa Sarzyna
25 Szewerniak Maja Przygoda Nowa Sarzyna
26 Szarlej Katarzyna Przygoda Nowa Sarzyna
27 Dec Klaudia Przygoda Nowa Sarzyna
28 Hawer Karolina Przygoda Nowa Sarzyna
29 Szwedo Karolina Przygoda Nowa Sarzyna
30 Strojek Karol Przygoda Nowa Sarzyna
31 Kulec Seweryn Przygoda Nowa Sarzyna
32 Tworkowski Bartosz Przygoda Nowa Sarzyna
33 Padowski Konrad Przygoda Nowa Sarzyna
34 Paul Dawid Przygoda Nowa Sarzyna
35 Makowiecki Natan Przygoda Nowa Sarzyna
36 xxx xxx   Wola Zarczycka
37 xxx xxx   Wola Zarczycka
38 xxx xxx   Wola Zarczycka
39 xxx xxx   Wola Zarczycka
40 xxx xxx   Wola Zarczycka
41 xxx xxx   Wola Zarczycka
42 xxx xxx   Wola Zarczycka
43 xxx xxx   Wola Zarczycka
44        
45        
46        
47        
48        

 

Kategoria TZ (TJ/TS)

LP Nazwisko Imię Klub/Szkoła Miejscowość
1 Batory Marcin Dinozaury Kolbuszowa
2 Augustyn Łukasz Dinozaury Kolbuszowa
3 Magda Łukasz Salamandra Kolbuszowa
4 Zieliński Krzysztof   Kolbuszowa
5 Grześkiewicz Michał Przygoda Nowa Sarzyna
6 Kusiak Andrzej Przygoda Nowa Sarzyna
7 Marek Mirosław Salamandra Nowa Dęba
8 Styga Mateusz Salamandra Kolbuszowa
9 Maziarz Katarzyna Salamandra Kolbuszowa
10 Michno Paweł Salamandra Kolbuszowa
11        
12        
13        
14        
15        
16