28 lutego 2015 - Zimowe MnO "WalentInO"

 

PROTOKÓŁ

WYNIKI

FISZKI:  TP1, TP2, TT1, TT2, TZ1, TZ2

 MAPKI:   TP1, TP2, TT1, TT2, TZ1, TZ2

Forma i kategorie

Trasa

Nazwa

Budowniczy

Długość

Czas

PK

stała etapu

Punkty OInO

TP1

Prosto w serce

Joanna Magryś

Weronika Warzocha

2600 m

95+25

10 PK

900

2

TP2

Sercowe potyczki

Dorota Haptaś
PInO 670

2000 m

60+15

18 PK

1620

2

TT1

Mapeczka w kółeczka

Alicja Sitko

2900 m

85+25

8 PK+7 LOP

1140

2

TT2

Ominąć serce

Joanna Magryś

Weronika Warzocha

2600 m

95+25

10 PK

900

2

TZ1

Serca nie muszą być zawsze czerwone

Katarzyna Maliborska
PInO 673

3515 m

100+30

14PK+4LOP+4OOP

1740

2

TZ2

LOPeczka i kółeczka

Alicja Sitko

4100 m

115+25

9 PK+6 LOP

1170

2

 

--------------------------- 

REGULAMIN

 Jak dojechać? Tabliczki przystankowe w Przyłęku przewoźników: Arriva, Marcel
 
---------------------------


 
LISTA ZGŁOSZONYCH:  /stan na dzień 27.02.2015 godz.12:00/

 

Trasa  TZ

Kategoria TS

  1. Sąsiadek Maciej, Zabiegani Ropczyce, Ropczyce
  2. Piech Kamil, , Broniszów
  3. Marek Mirosław, Salamandra Kolbuszowa, Nowa Dęba
  4. Marek Katarzyna, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  5. Brzozowski Jerzy, , Rzeszów
  6. Motylski Łukasz, , Krzątka
  7. Kusiak Andrzej, KT Przygoda Nowa Sarzyna, Nowa Sarzyna
  8. Muszyński Wojciech, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa

 

Kategoria TJ

  1. Zieliński Jakub, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  2. Jaromin Adrian, SKKT/ZST Leżajsk, Leżajsk
  3. Smycz Patryk, SKKT/ZST Leżajsk, Leżajsk
  4. Michna Mateusz, KT Przygoda Nowa Sarzyna, Nowa Sarzyna
  5. Kułacz Kamil, InOwcy Łętownia
  6. Kłos Kamil, InOwcy Łętownia

 

Trasa  TT

Kategoria TM

  1. Grabiec Martyna, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  2. Biestek Aleksandra, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  3. Zasowska Wiktoria, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  4. Zasowski Konrad, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  5. Guźda Magdalena, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  6. Kolasa Julia, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  7. Mazur Patrycja, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  8. Pawłowska Ines, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  9. Dudzińska Katarzyna, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  10. Turek Eliza, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  11. Gotkowski Paweł, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  12. Błędniak Benedykt, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  13. Matraj Beata, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  14. Bernaszuk Paulina, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  15. Dziedzic Oliwia, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  16. Durok Wiktoria, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  17. Bogdan Wojciech, Gimnazjum Wola Zarczycka
  18. Jaromin Dominik, Gimnazjum Wola Zarczycka
  19. Turczyn Paweł, Gimnazjum Wola Zarczycka
  20. Flis Wiktoria, Gimnazjum Wola Zarczycka
  21. Perlak Agnieszka, Gimnazjum Wola Zarczycka
  22. Łyko Wiktoria, Gimnazjum Wola Zarczycka
  23. Kurcaba Tomasz, Gimnazjum Wola Zarczycka
  24. Iwanicki Karol, Gimnazjum Wola Zarczycka
  25. Buczkowski Piotr, Gimnazjum Wola Zarczycka
  26. Ferenc Karolina, Gimnazjum Wola Zarczycka
  27. Stępień Rozalia, Gimnazjum Wola Zarczycka
  28. Zygmunt Mikołaj, Gimnazjum Wola Zarczycka
  29. Tabaka Rafał, Gimnazjum Wola Zarczycka
  30. Siwiec Dawid, Gimnazjum Wola Zarczycka
  31. Domański Jakub, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  32. Tudryn Dominik, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  33. Bystrzyńska Ewa, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  34. Czerwonka Malwina, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  35. Gilarska Aleksandra, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  36. Przepłata Julia, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  37. Paszek Patrycja, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  38. Szewerniak , KT Przygoda Nowa Sarzyna
  39. Paszek Monika, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  40. Zastawna Julia, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  41. Kotwica Karolina, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  42. Tudryn Maciej, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  43. Kozyra Kamil, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  44. Czubat Paulina, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  45. Jandzińska Kamila, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  46. Jagieło Karol, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  47. Marczak Monika, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  48. Kiełbowicz Kamila, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  49. Sajdłowska Andżelika, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  50. Mach Katarzyna, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  51. Kozyra Andżelika, KT Przygoda Nowa Sarzyna
  52. Szuba Sławomir, InOwcy Łętownia
  53. Kostyra Kacper, InOwcy Łętownia
  54. Kozyra Tomasz, InOwcy Łętownia
  55. Kuraś Ilona, InOwcy Łętownia
  56. Misiak Weronika, InOwcy Łętownia
  57. Flis Łukasz, InOwcy Łętownia
  58. Łyko Mateusz, InOwcy Łętownia
  59. Klocek Klaudia, InOwcy Łętownia
  60. Kubasiewicz Patrycja, InOwcy Łętownia
  61. Klocek Anna, InOwcy Łętownia

 

Trasa  TP

Kategoria TD

  1. Pieprzycki Jan, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa Dolna
  2. Czyżewska Wiktoria, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  3. Faryniarz Wiktoria, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  4. Haptaś Jakub, Salamandra Kolbuszowa, Nowa Wieś
  5. Blicharz Mikołaj, Salamandra Kolbuszowa, Świerczów
  6. Kubiś Milena, Salamandra Kolbuszowa, Zarębki
  7. Mierzejewska Alicja, Salamandra Kolbuszowa, Werynia
  8. Klimontowicz Maks, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa Górna
  9. Wilk Hubert, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  10. Kozioł Eryk, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  11. Szydło Karol, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  12. Kosiorowski Dawid, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  13. Kukla Jakub, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  14. Draus Aleksandra, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  15. Pacyna Emilia, Salamndra Kolbuszowa, Nowa Wieś
  16. Cudecka Dorota, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  17. Marut Alicja, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  18. Blat Aleksandra, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  19. Sawuła Paulina,Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  20. Wiącek Karolina, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  21. Piekielniak Julia, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  22. Jezuit Mikołaj, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  23. Posłuszny Roberto, Salamandra Kolbuszowa, Kolbuszowa
  24. Różańska Martyna, SP Przyłęk, Przyłęk
  25. Fitał Wioletta, SP Przyłęk, Przyłęk
  26. Krupa Oliwia, SP Przyłęk, Przyłęk
  27. Kozakiewicz Kacper, SP Przyłęk, Przyłęk
  28. Polak Patryk, SP Przyłęk, Przyłęk
  29. Komaniecki Szymon, SP Przyłęk, Przyłęk
  30. Czerw Patrycja, SP Przyłęk, Przyłęk

 

Kategoria TP:

  1. Roman Kamil, ZS1 Ropczyce, Ropczyce
  2. Kojder Kacper, ZS1 Ropczyce, Ropczyce
  3. Kłósek Łucja, ZS1 Ropczyce, Ropczyce

 

 

Opiekunowie:

  1. Jerzy Sitko
  2. Grzegorz Kornak
  3. Paweł Michno
  4. Małgorzata Sąsiadek 
  5. Karolina Faryniarz
  6. Waldemar Guzior
  7. Lucyna Michna
  8. Anna Bystrzyńska