9 luty 2013 - Zimowe MnO "WalentInO - Kopcie


Wszystkim dziękujemy za liczny udział w naszych marszach i już teraz zapraszamy na kolejną edycję "WalentInO" za rok !!!
 
---------------------------

  WYNIKI: TM, TZ

Mapki: TM1, TM2, TZ1, TZ2
 
 
 ---------------------------
 
Linki do GALERII:        KKT SALAMANDRA         KT PRZYGODA
 


 
LISTA ZGŁOSZONYCH:  /stan na dzień 5.02.2013 godz.18:30/
 
 

Kategoria TD>>TM:

  1. Jakub Domański - SP Nowa Sarzyna
  2. Ewa Bystrzyńska - SP Nowa Sarzyna

 

Kategoria TM:

  1. Radosław Blat - G2 Kolbuszowa
  2. Adrian Cisło - G2 Kolbuszowa
  3. Kamil Kłos - Gimnazjum w Łętowni
  4. Arkadiusz Florek - Gimnazjum w Łętowni
  5. Karolina Szwedo - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  6. Seweryn Kulec - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  7. Ewelina Mazur - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  8. Alicja Stempak - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  9. Paulina Czubat - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  10. Katarzyna Mach - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  11. Weronika Sajdłowska  - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  12. Klaudia Dec - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  13. Paulina Więcław - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  14. Dawid Paul - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  15. Jacek Kania - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  16. Paulina Tołpa - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  17. Kinga Augustyn - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  18. Natalia Dec - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  19. Karolina Hawer - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  20. Anita Nietrzeba - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  21. Martyna Grabiec - G2 Kolbuszowa
  22. Alicja Sitko- G2 Kolbuszowa
  23. Natalia Fornal - G2 Kolbuszowa
  24. Paulina Jakubiec - G2 Kolbuszowa
  25. Klaudia Wilk - G2 Kolbuszowa
  26. Daria Kaczuba - G2 Kolbuszowa
  27. Natalia Kolano - Gimnazjum Łętownia,
  28. Klaudia Klocek - Gimnazjum Łętownia,
  29. Kamil Kułacz - Gimnazjum Łętownia,
  30. Dominik Kołodzieł - Gimnazjum Łętownia,
  31. Ernest Muskus - Gimnazjum Łętownia,
  32. Mateusz Wojtanowicz - Gimnazjum Łętownia
  33. Marcelina Zarzycka - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna,
  34. Barbara Szczepanowska - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  35. xx - Gimnazjum Wola Zarczycka
  36. xx - Gimnazjum Wola Zarczycka
  37. xx - Gimnazjum Wola Zarczycka
  38. xx - Gimnazjum Wola Zarczycka
  39. xx - Gimnazjum Wola Zarczycka
  40. xx - Gimnazjum Wola Zarczycka

 

Kategoria TZ:

  1. Rafał Rzeszutek - G2 Kolbuszowa
  2. Dawid Łętek - G2 Kolbuszowa
  3. Mateusz Michna - KT PRZYGODA/ ZS Nowa Sarzyna
  4. Ermina Piech - KT PRZYGODA/ ZS Nowa Sarzyna
  5. Michał Zapart - KT PRZYGODA/ ZS Nowa Sarzyna
  6. Mateusz Czadowski - KT PRZYGODA/ ZS Nowa Sarzyna
  7. Andrzej Kusiak - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  8. Michał Grześkiewicz - KT PRZYGODA/ LO Chrobry Leżajsk
  9. Alan Paul - SKKT ZST XL Leżajsk
  10. Adrian Paul - SKKT ZST XL Leżajsk
  11. Urszula Kopacz - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  12. Aleksandra Rejman - KT PRZYGODA Nowa Sarzyna
  13. Mirosław Marek - Salamandra Kolbuszowa
  14. Katarzyna Maziarz - Salamandra Kolbuszowa
  15. Katarzyna Grabiec - Salamandra Kolbuszowa
  16. Karolina Faryniarz - Salamandra Kolbuszowa
  17. Rafał Mierzejewski - Salamandra Kolbuszowa
  18. Kamil Ryło - Salamandra Kolbuszowa
  19. Adam Kyciński - Czarna Sędziszowska
  20. Konrad Przydział - Czarna Sędziszowska
  21. Mateusz Styga - Salamandra Kolbuszowa
  22. Monika Borowiec - Salamandra Kolbuszowa
  23. Małgorzata Klimasz - Rzeszów
  24. Józef Klimasz - Rzeszów
  25. Andrzej Kojder - Rzeszów
  26. Piotr Zgoda - Skróty Radom
  27. Sławomir Frynas - Lublin
  28. Marek
  29. Mateusz Sieńko