8 listopada 2014 - Jesienne MnO "HalloInO"

 
WYNIKI: wyniki ogólne
 
MAPKI: TD1, TD2, TM1, TM2, TZ1, TZ2
 
PROTOKÓŁ 

----------------------------------------------------------
 
HalloInO 2014
 
Pobierz

REGULAMIN
 -------------------------- 
 

Etap

 Nazwa

 Budowniczy

 Długość

 Czas

 PK

 OInO

TD1

„Prosto do celu”

Szymon Saj

3000m

90+25

11PK+2LOP

2

TD2

„Topesz”

Mirosław Marek

2500m

85+25

13PK

2

TM1

„Nietoperz”

Rafał Rzeszutek

3800m

115+30

13PK+4LOP

2

TM2

„Mroczne zakamarki”

Szymon Saj

3300m

115+30

13PK+3LOP

2

TZ1

„InO LOPeczka"

Jakub Zieliński

3000m

75+25

14LOP

2

TZ2

„Przydrożne duchy”

Rafał Rzeszutek

3500m

90+30

17PK+4LOP

2

 
 

---------------------------------------------------------- 

Współrzędne Startu/Mety wg GPS:

N: 50.13.680
E: 21.42.930

-----------------------------------------------


Lista zgłoszonych
aktualizacja: 5.11.2014 r.

Kategoria TZ (TS/TJ)

  1. Grams Joanna - - Ruda Śląska
  2. Przydział Konrad - - Czarna Sędziszowska
  3. Kusiak Andrzej - Przygoda - Nowa Sarzyna
  4. Dolecka Jagoda - Przygoda - Nowa Sarzyna
  5. Grześkiewicz Michał - Przygoda - Nowa Sarzyna
  6. Kłos Kamil - InOwcy - Łętownia
  7. Florek Arkadiusz - InOwcy - Łętownia
  8.  

Kategoria TD

  1. Draus Aleksandra - Salamandra - Kolbuszowa
  2. Szalony Karolina - Salamandra - Kolbuszowa
  3. Pacyna Emilia - Salamandra - Kolbuszowa
  4. Szydło Karol - Salamandra - Kolbuszowa
  5. Kosiorowski Dawid - Salamandra - Kolbuszowa
  6. Haptaś Jakub - Salamandra - Kolbuszowa
  7. Blicharz Mikołaj - Salamandra - Kolbuszowa
  8. Kukla Jakub - Salamandra - Kolbuszowa
  9. Bogacz Alexandre - Salamandra - Kolbuszowa
  10. Pieprzycki Jan - Salamandra - Kolbuszowa
  11. Jezuit Mikołaj - Salamandra - Kolbuszowa
  12. Rodzeń Gabriela - Salamandra - Kolbuszowa
  13. Kolis Klaudia - Salamandra - Kolbuszowa
  14. Warzocha Weronika - Salamandra - Kolbuszowa
  15. Magryś Joanna - Salamandra - Kolbuszowa
  16. Kolasa Julia - Salamandra - Kolbuszowa
  17. Guźda Daria - Salamandra - Kolbuszowa
  18. Guźda Magdalena - Salamandra - Kolbuszowa
  19. Bytom Aleksandra - Salamandra - Kolbuszowa
  20. Korzępa Nikola - Salamandra - Kolbuszowa
  21. Jagodziński Łukasz - Salamandra - Kolbuszowa
  22. Szmyd Paweł - Salamandra - Kolbuszowa
  23. Posłuszny Roberto - Salamandra - Kolbuszowa
  24. Bąk Anna - Salamandra - Kolbuszowa
  25. Cichocka Natalia - Salamandra - Kolbuszowa
  26. Matraj Beata - Salamandra - Kolbuszowa
  27. Szczuka Anna - Przygoda - Nowa Sarzyna
  28. Paszek Patrycja - Przygoda - Nowa Sarzyna
  29. Perlak Agnieszka - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  30. Flis Wiktoria - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  31. Buczkowski Piotr - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  32. Zygmunt Mikołaj - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  33. Iwanicki Karol - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  34. Żak Grzegorz - Gimnazjum - Wola Zarczycka

 

Kategoria TM

  1. Tudryn Maciej - Przygoda - Nowa Sarzyna
  2. Siuzdak Kamil - Przygoda - Nowa Sarzyna
  3. Mach Katarzyna - Przygoda - Nowa Sarzyna
  4. Kozyra Andżelika - Przygoda - Nowa Sarzyna
  5. Domański Jakub - Przygoda - Nowa Sarzyna
  6. Tudryn Dominik - Przygoda - Nowa Sarzyna
  7. Paszek Monika - Przygoda - Nowa Sarzyna
  8. Klocek Klaudia - InOwcy - Łętownia
  9. Kubasiewicz Patrycja - InOwcy - Łętownia
  10. Kostyra Kacper - InOwcy - Łętownia
  11. Szuba Sebastian - InOwcy - Łętownia
  12. Paszek Monika - InOwcy - Łętownia
  13. Szewczyk Kacper - InOwcy - Łętownia
  14. Kozyra Tomasz - InOwcy - Łętownia
  15. Klocek Kamil - InOwcy - Łętownia
  16. Jędrek Irek - InOwcy - Łętownia
  17. Łyko Natalia - InOwcy - Łętownia
  18. Gumieniak Ewa - InOwcy - Łętownia
  19. Misiak Weronika - InOwcy - Łętownia
  20. Węglarz Patrycja - InOwcy - Łętownia
  21. Kolano Weronika - InOwcy - Łętownia
  22. Kuraś-Kak Dawid - InOwcy - Łętownia
  23. Łyko Paweł - InOwcy - Łętownia
  24. Kopacz Arkadiusz - InOwcy - Łętownia
  25. Klocek Anna - InOwcy - Łętownia
  26. Szewczyk Wojciech - InOwcy - Łętownia
  27. Łyko Mateusz - InOwcy - Łętownia
  28. Kułacz Kamil - InOwcy - Łętownia
  29. Turczyn Paweł - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  30. Jaromin Dominik - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  31. Tudryn Tomasz - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  32. Siwiec Dawid - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  33.  

 

Opiekunowie /niestartujący/

  1. Lucyna Michna - Gimnazjum - Wola Zarczycka
  2. Adam Madej - Gimnazjum Łętownia
  3. Dorota Haptaś - Salamandra - Kolbuszowa