25 luty 2012 - Zimowe MnO "WalentInO"

DZIĘKUJEMY ZA LICZNY UDZIAŁ W ZAWODACH
I JUŻ ZAPRASZAMY NA KOLEJNE WALENTINO ZA ROK !!! 

 
-------------------
 
 WYNIKI: TZ, TM, TP
 
Mapki: TZ1, TZ2, TM1, TM2, TP1, TP2
 
Fiszki:TZ1, TZ2, TM1, TM2
 
 
 ---------------------------
 
Link do GALERII
 
---------------------------

 

 
LISTA ZGŁOSZONYCH:  /stan na dzień 22.02.2012 godz. 22:22/
 
 

Kat.

 Nr

 Drużyna

Organizacja
zgłaszająca

 Miejscowość

TM

 1

 Piech Ermina, Michna Mateusz

 Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 2

 Potaczała Daniel, Zapart Michał

 Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 3

 Gilarska Klaudia, Obara Michał

 Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 4

 Smycz Gabriela, Nietrzeba Anita

 Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 5

 Czadowski Mateusz, Dudek Kamil

 Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 6

 Szwedo Karolina, Hawer Karolina

 Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 7

 Dec Klaudia, Wierzbicka Wiktoria

Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 8

 Mazur Ewelina, Miazga Aleksandra, Bąk Karol

 Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 9

 Jagieło Natalia, Szarlej Natalia, Panek Ilona

 Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 10

 Szczepanowska Barbara, Zarzycka Marcelina

 Przygoda

 Nowa Sarzyna

TM

 11

 Węglarz Damian, Łyko Dawid_Maksymilian, Łyko Dawid_Daniel

 Gim

 Łętownia

TM

 12

 Sztaba Patrycja, Misiak Edyta, Kida Sylwia

 Gim

 Łętownia

TM

 13

 Gumieniak Aleksandra, Piędel Faustyna

 Gim

 Łętownia

TM

 14

 Błąd Agata, Buczkowska Paulina

 Gim

 Łętownia

TM

 15

 Machowski Damian, Bukała Dominik, Misiak Mateusz

 Gim

 Łętownia

TM

16

Marut Beata, Zuber Karolina

 Salamandra

Kolbuszowa
TM

 17

Łaszczyk Ilona, Poshtar Iryna

Salamandra
Kolbuszowa

TM

18

Wacht Patrycja, Czachor Jadwiga

Salamandra

Kolbuszowa

TM

19

Łętek Dawid, Tomczyk Kamil

Salamandra

Kolbuszowa


TM

20

Cynar Wojciech

Salamandra

Kolbuszowa

TM
21
Ziobro Grzegorz, Siwiec Karol Wagabunda
Czarna Sędziszowska
TM
22

Guzy Marcin, Zamorski Hubert

Wagabunda
Czarna Sędziszowska
TM
23
Grodzki Mariusz, x6
Wagabunda
Czarna Sędziszowska
         

Kat.  Nr  Drużyna Organizacja
zgłaszająca
 Miejscowość
TZ  1  Grześkiewicz Michał, Kusiak Andrzej  Przygoda  Nowa Sarzyna
TZ  2  Kopacz Urszula, Pawlica Łukasz  Przygoda  Nowa Sarzyna
 TZ  3
 Marek Mirosław, Maziarz Katarzyna   Salamandra  Kolbuszowa
TZ  4
 Draus Sebasian, Grabiec Paweł
  LO
 Kolbuszowa
 TZ  5
 Kyciński Adam, Przydział Wojciech  Wagabunda
 Czarna Sędziszowska
 TZ  6  Paul Adrian, x9
 ZST  Leżajsk
 TZ  7
 Franus Robert
 ZST  Leżajsk
 TZ
 8
 Czyż Aleksander
 Wagabunda
 Czarna Sędziszowska
 TZ
 9
 Żywiec Wojciech
   Kolbuszowa

Kat. Nr Drużyna Organizacja
zgłaszająca
Miejscowość
TD/TP 1  Magda Wiktoria, Mazur Paulina Salamandra Kolbuszowa
TD/TP 2 Synowiec Karina, Rogalińska Aleksandra
Salamandra
Kolbuszowa
TD/TP 3  Blat Radosław, Cisło Adrian, Ozimek Maciej Salamandra Kolbuszowa
TD/TP 4  Dziedzic Jowita, Partyka Julia Salamandra Kolbuszowa
TD/TP  5 Sidor Marcelina, Grabiec Martyna
Salamandra Kolbuszowa
TD/TP  6  Kozińska Gabriela, Kubiś Kinga
 SP Zarębki 
 TD/TP  7  Kubiś Alicja, Oczkowska Julia
 Salamandra  Kolbuszowa