15 lutego 2014 - Zimowe MnO "WalentInO - Świerczów

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom "WalentInO 2014".
 
Dziękujemy Nadleśnictwu Kolbuszowa za udostępnienie sali w Centrum Edukacji Ekologicznej, w której mogliśmy podsumować 4. Puchar Podkarpacia w MnO
oraz za nagrody i upominki.

 


  WYNIKI

(*.pdf): wyniki ogólne

(*.xls):wyniki szczegółowe TD/TP, TM/TU, TZ(TJ/TS)

Mapki: TD1, TD2, TM1, TM2, TZ1, TZ2
 
 
 ---------------------------
 
Link do GALERII:        KKT SALAMANDRA            Gimnazjum Nowa Sarzyna   
 

 
 
 
 
---------------------------


 
LISTA ZGŁOSZONYCH:  /stan na dzień 13.02.2014 godz.23:00/
 
 
Kategoria TZ (TS)
 
  1. Małgorzata Antosik - Warszawa - KInO Stowarzysze
  2. Paweł Konieczny - Kraków - SKPG Kraków
  3. Karol Kabała - Kolbuszowa - Salamandra
  4. Maciej Kutyła - Kolbuszowa - Salamandra
  5. Łukasz Superson - Nowa Sarzyna - Guzik Bezpieczeństwa
  6. Mirosław Marek - Nowa Dęba - Salamandra
  7. Katarzyna Marek - Kolbuszowa - Salamandra
  8. Adrian Długosz - Lublin
  9. Sławomir Frynas - Lublin
  10. Andrzej Kusiak - Nowa Sarzyna - Przygoda
  11. Łukasz Motylski - Krzątka
  12. Piotr Zgoda - Lublin - Skróty Radom
  13. Maciej Zachara - Rzeszów

 

 Kategoria TZ (TJ)

  1. Aleksandra Sobota - Wola Zarczycka - IV LO Rzeszów
  2. Michał Zapart - Nowa Sarzyna - IV LO Rzeszów
  3. Mateusz Michna - Nowa Sarzyna - Guzik Bezpieczeństwa
  4. Katarzyna Maliborska - Kolbuszowa - Salamandra
  5. Rafał Rzeszutek - Kolbuszowa - Salamandra
  6. Klaudia Gilarska - Nowa Sarzyna - Guzik Bezpieczeństwa
  7. Michał Obara - Nowa Sarzyna - Guzik Bezpieczeństwa
  8. Gabriela Chmiel - Nowa Sarzyna - Guzik Bezpieczeństwa
  9. Jakub Trętowicz - Kolbuszowa - Salamandra
  10. Rafał Mierzejewski - Kolbuszowa - Salamandra
 
 
Kategoria TU (TJ/TS na mapach TM)
 
  1. Mateusz Wilk - Ostrowy Tuszowskie
  2. Paulina Starzec - Cmolas 
  3. Witold Hyjek - Tuszów Narodowy
  4. Kinga Cyran - Ostrowy Tuszowskie
  5. Krzysztof Dudek - Ostrowy Tuszowskie
  6. Sławomir Wilk - Ostrowy Tuszowskie
  7. Mariusz Wilk - Ostrowy Tuszowskie
  8. Justyna Strycharz - Wola Wadowska
  9. Katarzyna Zachara - Rzeszów
 
Kategoria TM
 
  1. Miłosz Rejman - Rzeszów - Opencaching
  2. Paulina Mazur - Kolbuszowa - Salamandra
  3. Aleksandra Trętowicz - Kolbuszowa - Salamandra
  4. Ewa Bystrzyńska - Nowa Sarzyna - Przygoda
  5. Malwina Czerwonka - Nowa Sarzyna - Przygoda
  6. Maciej Tudryn - Nowa Sarzyna - Przygoda
  7. Kamil Kozyra - Nowa Sarzyna - Przygoda
  8. Karolina Szwedo - Nowa Sarzyna - Przygoda
  9. Natalia Kondeusz - Nowa Sarzyna - Przygoda
  10. Karol Potaczała - Nowa Sarzyna - Przygoda
  11. Jakub Domański - Nowa Sarzyna - Przygoda
  12. Zuzanna Zachara - Rzeszów
  13. Tomasz Tudryn - Wola Zarczycka - Gimnazjum Wola Zarczycka
  14. Dawid Siwiec - Wola Zarczycka - Gimnazjum Wola Zarczycka
  15. Bartłomiej Hajder - Wola Zarczycka - Gimnazjum Wola Zarczycka
  16. Aleksander Kniaź - Wola Zarczycka - Gimnazjum Wola Zarczycka
  17. Dominik Jaromun - Wola Zarczycka - Gimnazjum Wola Zarczycka
  18. Paweł Turczyn - Wola Zarczycka - Gimnazjum Wola Zarczycka
  19. Justyna Gongola - Wola Zarczycka - Gimnazjum Wola Zarczycka
  20. Magdalena Łata - Wola Zarczycka - Gimnazjum Wola Zarczycka
 
 
Kategoria TD
 
  1. Jakub Haptaś - Kolbuszowa - Salamandra
  2. Mikołaj Blicharz - Kolbuszowa - Salamandra
  3. Jan Pieprzycki  - Kolbuszowa - Salamandra
  4. Karol Szydło - Kolbuszowa - Salamandra
  5. Dawid Kosiorowski - Kolbuszowa - Salamandra
  6. Bartosz Romerowicz - Kolbuszowa - Salamandra
  7. Alexandre Bogacz - Kolbuszowa - Salamandra
  8. Wojciech Karkut - Kolbuszowa - Salamandra
  9. Amelia Sitarz - Kolbuszowa - Salamandra
  10. Aleksandra Draus - Kolbuszowa - Salamandra
  11. Weronika Warzocha - Kolbuszowa - Salamandra
  12. Joanna Magryś - Kolbuszowa - Salamandra
 
 
Kategoria TP
 
  1. Krystian Pomykała - Widełka - ZS Widełka
  2. Albert Bernacki - Widełka - ZS Widełka
  3. Olga Gniewek - Widełka - ZS Widełka
  4. Katarzyna Ofiara - Widełka - ZS Widełka