13 październik 2012 - Jesienne MnO "HalloInO"

 
Logo Jesienne 2012
 
REGULAMIN
 
 -------------------------
WYNIKI:
 
 TD   |   TM   |   TZ
 
-------------------------

FISZKI:
 
 TD1, TD2   |   TM1, TM2   |   TZ1, TZ2
 
-------------------------
 
INFO dotyczące etapu drugiego kat. TZ:
PK 14 jako punkt podwójny nie został poprawnie potwierdzony przez żadną drużynę.
Podczas zdejmowania trasy okazało się, że lampion przy stawie został zerwany
więc jeden wpis BPK jest wpisem poprawnym i nie zostały naliczone punkty karne.
Jeśli chodzi o drugi wpis BPK 14 jako potwierdzenie faktu braku lampionu z PK 14 przy ogródkach działkowych to zapis taki został policzony jako punkt mylny (PM) ponieważ lampion był na swoim miejscu i został powieszony w prawidłowej odległości od innych stałych elementów występujących w terenie i na mapie czyli inaczej niż sugerowali budowniczemu niektórzy zawodnicy schodząc z trasy.
----------------------------
 
GALERIA
 
----------------------------
 
 

Mapa dojazdu do startu.
 
 ----------------
 
Lista zgłoszonych (11 X 2012r.)
 
 
Kategoria TD
 
  1. Hołówka Natalia - G2 Kolbuszowa
  2. Zasowska Wiktoria- G2 Kolbuszowa
  3. Panek Klaudia - G2 Kolbuszowa
  4. Kubiś Kinga - SP Zarębki
  5. Przybyło Andżelika - SP Zarębki
  6. Dryja Sylwia - SP2 Kolbuszowa
  7. Żądło Weronika - SP2 Kolbuszowa
  8. Dudzińska Katarzyna - SP2 Kolbuszowa
  9. Turek Eliza - SP2 Kolbuszowa
  10. Dziedzic Jowita - SP2 Kolbuszowa
  11. Partyka Julia - SP2 Kolbuszowa
  12. Niedzielska Wiktoria - G2 Kolbuszowa
  13. Wójcicka Karolina - G2 Kolbuszowa
  14. Eliasz Angelika - G2 Kolbuszowa
  15. Haptaś Jakub - SP2 Kolbuszowa
  16. Szydło Karol - SP2 Kolbuszowa
  17. Pieprzycki Jan - SP2 Kolbuszowa
  18. Błędniak Józef - SP2 Kolbuszowa
  19. Koza Zuzanna - SP2 Kolbuszowa
  20. Serafin Gabriela - SP2 Kolbuszowa
  21. Misiak Dawid Gimnazjum Łętownia
  22. Jędrek Ireneusz Gimnazjum Łętownia
  23. Zaremba Klaudia Gimnazjum Łętownia
  24. Szczuka Beniamin PRZYGODA Nowa Sarzyna
  25. Rogala Kamil PRZYGODA Nowa Sarzyna
  26. Łuczak Sebastian PRZYGODA Nowa Sarzyna
  27. Mach Katarzyna PRZYGODA Nowa Sarzyna
  28. Sajdłowska Weronika PRZYGODA Nowa Sarzyna
  29. Paczocha Nina PRZYGODA Nowa Sarzyna
  30. Czubat Paulina PRZYGODA Nowa Sarzyna
  31. x1   Wola Zarczycka
  32. x2   Wola Zarczycka
 
 
Kategoria TM
 
  1. Rzeszutek Rafał - Salamandra Kolbuszowa
  2. Kubiś Alicja - G2 Kolbuszowa
  3. Oczkowska Julia - G2 Kolbuszowa
  4. Czachor Jadwiga - Salamandra Kolbuszowa
  5. Cynar Aleksandra - Salamandra Kolbuszowa
  6. Mazur Sylwia - Salamandra Kolbuszowa
  7. Olko Kamil Gimnazjum Łętownia
  8. Sieńko Paweł Gimnazjum Łętownia
  9. Rejman Aleksnadra PRZYGODA Nowa Sarzyna
  10. Kopacz Urszula PRZYGODA Nowa Sarzyna
  11. Jagiełło Artur PRZYGODA Nowa Sarzyna
  12. Zapart Michał PRZYGODA Nowa Sarzyna
  13. Potaczała Daniel PRZYGODA Nowa Sarzyna
  14. Michna Mateusz PRZYGODA Nowa Sarzyna
  15. Nietrzeba Anita PRZYGODA Nowa Srzyna
  16. Smycz Gabriela PRZYGODA Nowa Sarzyna
  17. Szwedo Karolina PRZYGODA Nowa Sarzyna
  18. Miazga Aleksandra PRZYGODA Nowa Sarzyna
  19. Obara Michał PRZYGODA Nowa Sarzyna
  20. Paul Dawid PRZYGODA Nowa Sarzyna
  21. Kania Jacek PRZYGODA Nowa Sarzyna
  22. Machowski Damian ZS Nowa Sarzyna
  23. Buczkowska Paulina ZS Nowa Sarzyna
  24. x3    Wola Zarczycka
  25. x4    Wola Zarczycka
  26. x5    Wola Zarczycka
  27. x6    Wola Zarczycka
  28. x7    Wola Zarczycka
  29. x8    Wola Zarczycka
  30. Wesołowski Andrzej - G2 Kolbuszowa
  31. Sawuła Paweł - G2 Kolbuszowa
  32. Bajor Katarzyna - Salamandra Kolbuszowa
  33. Łyżeń Patrycja - Salamandra Kolbuszowa
  34. Sitko Alicja - G2 Kolbuszowa
  35. Kotowska Patrycja - G2 Kolbuszowa
 
 
Kategoria TZ
 
  1. Maliborska Katarzyna - Salamandra Kolbuszowa
  2. Mierzejewski Rafał - Salamandra Kolbuszowa
  3. Klimasz Józef - Szarotki Rzeszów
  4. Kojder Andrzej - Szarotki Rzeszów
  5. Motylski Łukasz - Krzątka
  6. Kłos Kamil Gimnazjum Łętownia
  7. Kułacz Marek Gimnazjum Łętownia
  8. Dolecka Jagoda PRZYGODA Nowa Sarzyna
  9. Jamroz Paweł PRZYGODA Nowa Sarzyna
  10. Grześkiewicz Michał PRZYGODA Nowa Sarzyna
  11. Kusiak Andrzej PRZYGODA Nowa Sarzyna
  12. Siedlecka Joanna ZS Nowa Sarzyna
  13. Siedlecki Paweł ZS Nowa Sarzyna
  14. Borkowski Mariusz - Rzeszów
  15. Przydział Konrad - Wagabunda - Czarna Sędziszowska
  16. Brzostowska Elżbieta - Wagabunda - Czarna Sędziszowska
  17. Przydział Wojciech - Wagabunda - Czarna Sędziszowska
  18. Siwiec Damian - Wagabunda - Czarna Sędziszowska
  19. y1 - Dębica
  20. y2 - Dębica