13 lutego 2016 - WalentInO - Werynia

 
 
WYNIKI
 
PROTOKÓŁ
 
 
MAPKI: TT1, TT2, TU1, TU2
 
GALERIA: Przygody, 

 

REGULAMIN

 

Lista zgłoszonych z dn. 11.02.2016 r.

Trasa TP

Kategoria TD:

  1. Cudecka Dorota, Kolbuszowa
  2. Pacyna Emilia, Kolbuszowa
  3. Draus Aleksandra, Kolbuszowa
  4. Pieprzycki Jan, Kolbuszowa
  5. Faryniarz Wiktoria, Kolbuszowa
  6. Czyżewska Wiktoria, Kolbuszowa
  7. Owsiany Jan, Będziemyśl
  8. Sondej Jakub, Będziemyśl

 

Trasa TT

Kategoria TM:

  1. Haptaś Jakub, Kolbuszowa (1)
  2. Szydło Karol, Kolbuszowa (1)
  3. Zygmunt Mikołaj, Gim Wola Zarczycka (2)
  4. Piechowski Piotr, Gim Wola Zarczycka (2)
  5. Kurcaba Bartłomiej, Gim Wola Zarczycka (3)
  6. Jędrek Wiktoria, Gim Wola Zarczycka (3)
  7. Misiak Sławomir, Gim Wola Zarczycka (4)
  8. Stańko Maksymilian, Gim Wola Zarczycka (4)
  9. Linek Michał, Gim Wola Zarczycka (5)
  10. Kozieł Mateusz, Gim Wola Zarczycka (5)
  11. Baraniak Kamil, InOwcy Łętownia (6)
  12. Kubasiewicz Alicja, InOwcy Łętownia, (6)
  13. Kolano Aleksandra, InOwcy Łętownia (7)
  14. Baran Urszula, InOwcy Łętownia (7)
  15. Kułacz Patrycja, InOwcy Łętownia (7)
  16. Doktor Michał, InOwcy Łętownia (8)
  17. Klocek Dawid, InOwcy Łętownia (8)
  18. Pasiak Maksymilian, InOwcy Łętownia (8)
  19. Szewczyk Wojciech, InOwcy Łętownia (9)
  20. Klocek Anna, InOwcy Łętownia (9)
  21. Flis Łukasz, InOwcy Łętownia (10)
  22. Łyko Mateusz, InOwcy Łętownia (10)
  23. Sałęga Mateusz, InOwcy Łętownia (10)
  24. Łyko Dominik, InOwcy Łętownia (11)
  25. Madej Wiktor, InOwcy Łętownia (12)
  26. Kuraś Ilona, InOwcy Łętownia (13)
  27. Misiak Weronika, InOwcy Łętownia (13)
  28. Majczak Kinga, InOwcy Łętownia (13)
  29. Madej Łukasz, InOwcy Łętownia (14)
  30. Sztaba Wiktor, InOwcy Łętownia (14)
  31. Bystrzyńska Ewa, Przygoda Nowa Sarzyna (15)
  32. Nadłonek Rafał, Przygoda Nowa Sarzyna (15)
  33. Domański Jakub, Przygoda Nowa Sarzyna (16)
  34. Potaczała Karol, Przygoda Nowa Sarzyna (16)
  35. Niedbała Hubert, Przygoda Nowa Sarzyna (17)
  36. Paszek Szymon, Przygoda Nowa Sarzyna (17)
  37. Czechowicz Maciej, Przygoda Nowa Sarzyna (17)

 

Trasa TU

Kategoria TJ

  1. Motylska Magdalena, Kolbuszowa (1)
  2. Filipek Gabrieka, Kolbuszowa (1)
  3. Kubasiewicz Patrycja, InOwcy Łętownia (2)
  4. Kłos Kamil, InOwcy Łętownia (2)
  5. Szewczyk Marcin, InOwcy Łętownia (3)
  6. Michna Mateusz, Przygoda Nowa Sarzyna (4)
  7. Rejman Aleksandra, Przygoda Nowa Sarzyna (4)

 

Kategoria TS

  1. Klimasz Józef, Szarotki Rzeszów
  2. Klimasz Małgorzata, Szarotki Rzeszów
  3. Kojder Andrzej, Świętoniowa
  4. Motylski Łukasz, Krzątka
  5. Kusiak Andrzej, Przygoda Nowa Sarzyna
  6. Grześkiewicz Michał, Przygoda Nowa Sarzyna
  7. Marek Mirosław, InO.Maniak Nowa Dęba

 
Opiekunowie:
  1. Lucyna Michna
  2. Jacek Bystrzyński