12 lutego 2011 - Zimowe MnO "WalentInO"


                            Galeria Salamandry                              Galeria SKGK         
     

Mapki: TZ1, TZ2, TM1, TM2/TP2, TP1    
 
Fiszki: TZ1, TZ2, TM1, TM2, TP1, TP2
 
Wyniki po korekcie (17.02.2011 godz 9:30)- ostateczne   

 



-----------------------------

        Regulamin

Uzupełnienie regulaminu 1:
Na marsz należy zabrać dodatkowo latarkę, gdyż drugi etap będzie etapem nocnym. Planowane zakończenie imprezy dla kat. TM i TZ około godz. 19 lub 20. Uwaga! Teren miejscami podmokły.

Uzupełnienie regulaminu 2:
W kategorii TP planowane są dwa krótkie, dzienne etapy.


-------------------------------------------

Lista zgłoszonych (11.02.2011 godz. 11:00)


Kategoria TD/TP

LPNazwiskoImięKlub/SzkołaMiejscowość
1BebłoKacper SP2Kolbuszowa
2Małodobry
Bartosz
SP2
Kolbuszowa
3Serafin
Dawid
SP2
Kolbuszowa
4JózefaraBartoszPrzygodaNowa Sarzyna
5
Goc
Maria
SP2
Kolbuszowa
6SkibaMateuszPrzygodaNowa Sarzyna
7DarażRafałPrzygodaNowa Sarzyna
8MatusiakMateuszPrzygodaNowa Sarzyna
...    
2012 osób  ... ...Nowa Dęba
21...
......Ropczyce
22...
......Ropczyce

 

Kategoria TM

LPNazwiskoImięKlub/SzkołaMiejscowość
1Bajor
Katarzyna
Salamandra
Kolbuszowa
2Łyżeń
Patrycja
Salamandra
Kolbuszowa
3Mierzejewski
Rafał
Salamandra
Kolbuszowa
4Ryło
Kamil
Salamandra
Kolbuszowa
5Trętowicz JakubSalamandra
Kolbuszowa
6Dzióbek
Michał
Salamandra
Kolbuszowa
7BajorKonrad
Salamandra
Kolbuszowa
8SzarlejKatarzynaPrzygodaNowa Sarzyna
9GilarskaKlaudiaPrzygodaNowa Sarzyna
10PotaczałaDanielPrzygodaNowa Sarzyna
11RyznerJanPrzygodaNowa Sarzyna
12ZapartMichałPrzygodaNowa Sarzyna
13ŁoinEwelinaGimWola Zarczycka
14nnGimWola Zarczycka
15   Wola Zarczycka
16   Wola Zarczycka
17   Wola Zarczycka
18   Wola Zarczycka
19   Wola Zarczycka
20   Wola Zarczycka
21   Łętownia
22   Łętownia
23   Łętownia
24   Łętownia
25   Łętownia
26   Łętownia
27   Łętownia
28MarutBeataGim2Kolbuszowa
29GilAleksandraGim2Kolbuszowa
30MarutMirosławSalamandraKolbuszowa
31MajewskiDawidGim2Kolbuszowa
32JagiełłoArturPrzygodaNowa Sarzyna
33SochaBartoszPrzygodaNowa Sarzyna
34PiechErminaPrzygodaNowa Sarzyna
35RejmanAleksandraPrzygodaNowa Sarzyna
36ObaraMichałPrzygodaNowa Sarzyna
37PadowskiKonradPrzygodaNowa Sarzyna
38CzadowskiMateuszPrzygodaNowa Sarzyna
39BaranEwelinaGimNowa Sarzyna
40KidaMagdalenaGimNowa Sarzyna
41JanuszGrzegorzGim2Kolbuszowa
42StobierskiRadosławGim2Kolbuszowa
43KarutTomaszGim2Kolbuszowa
44PyrzakMarlenaGim2Kolbuszowa
45MotylskaMagdalenaGim2Kolbuszowa
     
     

 

Kategoria TZ (TJ/TS)

LPNazwiskoImięKlub/SzkołaMiejscowość
1Podraza
Tadeusz
 Tarnów
2Podraza
Anna
 Tarnów
3GrześkiewiczMichałNKL PrzygodaNowa Sarzyna
4DoleckaJagodaNKL PrzygodaNowa Sarzyna
5KusiakAndrzejPrzygodaNowa Sarzyna
6KoniecznyDamian Majdan Łętowski
7PerlakPiotr Majdan Łętowski
8GudykaSylwia  Rzeszów
9KoźmicJacek Nowa Wieś
10HarchutKamil Kolbuszowa
11WojtanowskiMichał Kolbuszowa
12MotylskiŁukaszSalamandraKrzątka
13MichnoPawełSalamandraKolbuszowa
14MarekMirosławSalamandraNowa Dęba
15MuszyńskiWojciechSalamandraKolbuszowa
16PleziaPaweł Ropczyce
17KycińskiAdam Czarna Sędziszowska
18PrzydziałWojciech Krzywa
...
   Dębica
33
 15 osób
  Dębica
34KoniecznaKatarzyna45DW "sfora"Rzeszów
35RząsaWitold18WHDP "Czarne kruki"Kielnarowa
36
Otręba
Karol
ZST
Leżajsk
37
Krawczyk
Adrian
ZST
Leżajsk
38Wośko
Przemysław
ZST
Leżajsk
39
Kuczek
Krystian
ZSTLeżajsk
40
Czubat
Marcin
ZST
Leżajsk
41
Bury
Bartosz
ZST
Leżajsk
42
Karasińska
Maria
ZST
Leżajsk
43
Jasińska
Natalia
ZST
Leżajsk
44
Franus
Robert
 Leżajsk
45
Bassara
Krzysztof
 Czarna Sędziszowska
46
Grodzki
Fabian
 Czarna Sędziszowska
47Bajor
Damian
SalamandraKolbuszowa
48
Świątek
Paweł
Salamandra
Kolbuszowa